Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lenne esélyem? Egyáltalán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esélyem? Egyáltalán érdemes lenne nem feladnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit egy szakkörön ismertem meg. Már az első órán felkeltette a figyelmemet. Nagyon intelligens és odafigyelő. Csak úgy árad belőle a jókedv. Aztán lassan, de biztosan elkezdtünk beszélgetni, és egyre jobban megtetszett. A legjobb barátja mondta, hogy nagyon válogatós barátnő téren, de ez úgy értendő, hogy természetesen nem jön össze minden jöttmenttel... Ez nem is baj. Aztán egyszer együtt indultunk hazafele és búcsúzáskor kaptam tőle egy puszit. Igazándiból ezt eléggé túlreagáltam, mert azt hittem, hogy ez most akkor jelent valamit. Mert séta közben meg is említette, hogy milyen jót beszélgetünk, és élvezi a velem való társalgást. Elég sokszor meg tudom nevettetni, ahogyan ő is engem. Egyik szakkörön úgy volt, hogy csak felém volt a feje, és mindenféle arcot vágott, meg viccelődött. Mindig odafigyel rám, és rengeteget segített a kitűzött célom eléréséhez vezető úton. Aztán még mindig a legjobb barátja mondta, hogy neki egy másik lány jön be a csoportból... akinek van barátja. Ez eléggé elszomorított, de valahogy nem akarom feladni. Viszont a fiúval nem is szoktunk 0-24-ben beszélgetni, néha napokig sem keres. Mit tegyek hát ez ügyben? Szeretném, ha ez sikerülne. Mellette érezném magamat a legnagyobb biztonságban.

#randi #lány #vicc #puszi #szakkör #szerelem (azt hiszem). fi
2018. ápr. 3. 10:51
 1/7 banánerdő válasza:
54%
Legyél önnmagad, és semmiképp se kezdj el nyomulni. Nagyon jó barátja lehetsz, szerintem van esélyed. :) Amúgy a legjobb barátja miért szolgáltat ki róla ilyen infókat? Nagyon jó barát lehet.(bocsi ha rosszat írtam, nem ismerem a helyzetet)
2018. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Ez jól esik, így nem hagy alább a lelkesedésem.
2018. ápr. 3. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Te mit éreznél jónak? Szeretnél kicsit mélyíteni ezen a kapcsolaton? Hát akkor tessék.

Egy nagyon jó tanács: ne siesd el, ne nyomulj.

2018. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ne add fel ! Ne nyomulj de foglalkozz vele . Én nem feltétlenül hinnék a srác " barátjának " . Fenn áll a veszély: Mi van ha hazudik? (akár azért mert bejössz neki ,akár pedig csak kiakar szúrni a sráccal) Szerintem ne igazán adj a szavára .

Csak ügyesen !!

2018. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Hát a barátjának tetszem, ezt tudom. De nem hiszem, hogy rosszat akarna nekem, hiszen van barátnője.
2018. ápr. 3. 15:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, szeretnék egy mélyebb kapcsolatot létesíteni vele.
2018. ápr. 3. 16:03
 7/7 anonim válasza:
Nem mindenki aki valakinek a barátjának gondolja magát valójában az. Az én osztálytársaim akik az en barátaimnak gondolják magukat gyűlölöm őket.
2018. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!