Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék japánt tanítani...

Szeretnék japánt tanítani magántanárként. Hol érdemes feladnom hirdetést?

Figyelt kérdés
Tudtok esetleg facebook csoportot, ahol nyelvtanítással kacspolatos hirdetéseket lehet feladni (keres-kínál)? Mert én próbáltam keresni kulcsszavak alapján, de nem találtam ilyet.
2016. júl. 22. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
csöbronit
2016. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy rakás oldal, ahol apróhirdetéseket adhatsz fel.
2016. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a vaterára és a jófogásra tettem is fel, senki nem reagált rá. Azt hiszem, aki japánt akar tanulni, nem ezeken az oldalakon fog tanárt keresni. Szerintem egy facebook csoport lenne a legjobb, ha tudnék ilyet.
2016. júl. 22. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem, aki japánt akar tanulni, nem ezeken az oldalakon fog tanárt keresni."


- De igen. Csak nincs nagy igény arra a szolgáltatásra, amit Te kínálsz, de az is lehet, hogy a hely vagy az ár nem volt megfelelő.

Amire Te gondolsz, hogy majd pl. anime közösségeket környékezel meg, az is járható út, csak éppen az otthonélő tinédzser nem éppen egy fizetőképes célcsoport. Egyébként még a Szabó Ervin könyvtárba szoktam látni nyelvoktatásos hirdetéseket.

2016. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd be a gugliba hogy magántanár. Van vagy ezer oldal.
2016. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!