Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik az (iskolankba jár) hogyan és mit irjak neki először?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 7. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez így konkrét. :D
2018. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdhetned egy "szia"-val
2018. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szimpatizálsz vele, aranyosnak találod fogalmam sincs:D Szereti-e a metál-zenét?:D Szép a haja. Szívderítő a mosolya:) (Gőzöm sincs, ilyen kapcsolatteremtésekben nem vagyok jó:D xD)
2018. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*szimpatikus és kellemes jelenségnek találod esetleg de ez inkább ilyen csaj írja pasinak- stílusú
2018. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kanalas András válasza:

Ne írj neki semmit. A kapcsolatteremtést és ápolást személyesen kell megtanulni, nem pedig telefon mögött vagy mások tanácsai alapján. Mégpedig azért mert valószínűleg ők is így csinálták és fogalmuk sincs konkrétan mit tesznek jól vagy rosszul.

De kapsz egy lökést, ha megígéred hogy csak ennyit használsz a többit pedig magadtól éred el.

Menj oda hozzá, és kérdezd meg a neve.

Ha megmondja, ne áruld a tiédet, csak annyit mondj: "örülök hogy megismerhetlek!" azzal kezet nyújtasz.

Aztán kérdezhetsz tőle olyanokat hogy hol született stb.

Ha nem kérdezi meg hogy "és téged hogy hívnak?" , képzeld, nem hogy te, még a neved se érdekli. Lépj tovább.

Még annyit, hogy bókolni nincs értelme, pláne ha szép a lány mert valószínűleg minden nap nyolcszor megkapja, így unja. Ha bókolsz, légy különleges és azt mondd ki amit gondolsz, mint egy férfi. Pl.:

Lélegzetelâllítóan nézel ki! Bár ezt csak randin mondanám.

Suliba olyat mondj hogy "király a szemüveged, kihangsúlyozza a szemed"

És még egy dolog: ne kérj tanácsot mástól!

2018. ápr. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 atesz763 ***** válasza:
hu ha hát én is ilyen helyzetben vagyok mondjuk mi már beszélgetünk de én se tudom mit mondhatnék sajnos nem hiába érdeklődik irántam úgy hogy nem is ismer nagyon senkit se érdeklek :(
2018. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Andrásnak(#5) igaza van, szerintem is sokkal jobb, ha esetleg egyszer személyesen le mered szólítani a folyosón. Tudom, nehéz, de ha nem lépsz semmit, azt jobban fogod bánni, mintha esetleg nem jól sül el a dolog. Én tudom, egy évvel ezelőtt játszottódott le velem ugyanez. (Nekem nem jött össze, de azóta is beszélünk és jóban vagyunk.) Amúgy több lány ismerősöm is azt mondta, ez milyen menő (valaki szerint még romantikus is), hogy így mentem oda hozzá. Hajrá!
2018. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak menj oda hozza és kész,de ha komolyan gondolod a barátnőivel kene előbb beszélned. Az irogatast meg felejtsd el
2018. ápr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!