Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el a baránőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a baránőmnek hogy idegesít hogy mindig késik a randiról?

Figyelt kérdés
Nem akarok veszekedést, csak meg akarom említeni neki hogy nem tetszik a viselkedése.Nagyon szeretem de ez amit csinál ez nem az én idegeimhez való. Megbeszéltük hogy ma este fél 7 kor megyünk ki a városba. Azt mondta oké lehet. Én persze fél 7 re felkészültem.Fél 7 elmúlt felhívtam. Azt mondta jobb lenne egy kicsit később mert megmosta a haját. Azt mondta hív majd. 2 órája ülök itt a gép előtt mint egy szerencsétlen kiöltözve, felkészülve és várom hogy hívjon. És ez nem első eset. Miért ilyen bunkó velem? Miért szivat ennyire ha állitólag szeret? Hogy beszéljem meg ezt vele finoman? Soha nem veszekedtünk és nem is szeretnék veszekedni vele
2018. ápr. 26. 20:23
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesít ez a viselkedése és úgy érzem hogy semmibe vesz. Nem értem hogy miért, mikor mindent megadok neki és látszólag boldog velem.
2018. ápr. 26. 20:26
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen személyiségek, akik egyfolytában mindenhonnan késnek. Szerintem egyszerűen mondd neki hogy "Figyelj kicsim/szívem/akármicsodám, engem nagyon bánt hogy mindig elkésel, ha később akarsz találkozni akkor azt mondd" vagy valami ilyesmit. Lehet, hogy még el is szégyelli majd magát, meg szomorú lesz hogy megbántott.

Viszont érdemes nyugodt körülmények között beszélni erről (pl valamelyikőtöknél ha vagytok, vagy valami, a lényeg h ne az utcán, ha esetleg mégis veszekedés lenne belőle).

Amúgy abban szerintem ne emiatt kételkedj h szeret-e vagy nem, lehet hogy csak a lehető legszebb akar lenni mikor találkoztok, ezért kell ennyi idő neki mire elkészül.:)

2018. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szépen, nyugodt környezetben mondd el neki, hogy ezt nem kéne, mert ne a Te időddel szórakozzon.
2018. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De 2 órán keresztül készülni? :D
2018. ápr. 26. 20:33
 5/22 A kérdező kommentje:
Megpróbálom így ahogy írtátok,de ez nem első eset szóval... többször eljátszotta ezt velem és nem csak ezt hanem sok mást
2018. ápr. 26. 20:37
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
most legyél egy kicsit erős: ha jelentkezik, hogy "hopp máris kész!"- akkor mond neki békésen, hogy "inkább most már ne menjünk.. majd máskor" -és ne menjetek.
2018. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na erre nem lennék képes utolsó, mivel én alig várom hogy lássam. Esetleg legközelebb eljátszom én is ezt vele hogy meglássa milyen érzés
2018. ápr. 26. 20:39
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Pedig igaza van, ilyenkor kell neked lemondani az alkalmat. Azért teszi meg, mert pont leszarja hogy te ott vársz. Ez a tisztelet hiánya és akkor fordul elő, amikor te rajongásig szereted, ő pedig csak nagyjából. Eltolódtak az arányok, így úgy érzi, megteheti. És meg is teheti, hiszen te érzed magad rosszul és terelsz, ő meg nem.

Nincs megoldás, ezen mindenki átesik. Én is.

Később majd olyan nőt választasz, aki tisztel.

2018. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Áh szerintem ez fel se fog hívni ma
2018. ápr. 26. 20:52
 10/22 anonim válasza:
100%

Inkább kimossa a haját utána.Sokáig tart ha nagyon beleragadt.Szori.

Telefonod kikapcs,dobj be két sört és nyomass egy kis Assassins Creedet.

2018. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!