Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon idegesít már az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesít már az exem hogyan mondjam megneki finoman hogy hagyjon békén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Na hat arról van itt szó hogy szakított velem a barátnőm vagy 3 hónapja de mivel osztálytársak vagyunk ezért mindig lattom nekem azóta lett egy barátnőm akivel 2 hete járok és az exem mindig miattam sír amikor meglátja hogy a mostani barátnőmmel vagyok de mivel amikor szakítottunk csúnyán megbántott nem tudom sajnálni szoktam vele néha néha beszélgetni de mindig levan ott ragadva hogy szerelmes belém és megbanta sokszor szenvedtem miatta most boldog vagyok hogy mondjam meg neki hogy ne üzengesen a baratnojeivel hogy szeret meg stb??

Előre is köszi


2018. ápr. 2. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát pontosan így: lécci, ne üzengess a barátnőiddel, mert én már lezártalak, mást szeretek. Te is lépj tovább, sok sikert, bye!


És tiltsd le mindenhol, ha ír ne válaszolj rá, nézd levegőnek és előbb-utóbb ha nem biztatod, akkor majd magától is lekopik, ha van egy csöpp esze és nem fut olyan szekér után, amelyik nem veszi fel.

2018. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és ne beszélgess vele még néha-néha se, mert ezzel csak reményt keltesz benne feleslegesen és akkor aztán soha nem fogod tudni levakarni magadról !


A szálakat végleg el kell vágni!

2018. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!