Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, akivel folyamatos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel folyamatosan irogatunk, pár hónapja. Miért nem hív el soha sehova?

Figyelt kérdés
Kb minden nap beszélünk már hónapok óta, ugyanabban a városban lakunk, tehát a távolság nem akadály. Soha nem találkoztam még vele,de nekem nagyon tetszik. El is fogadnám azt, hogy én nem kellek neki, de akkor minek ír állandóan? Mért nem hív ki soha? 17/L ő egyébként 5 évvel idősebb, 22 éves.
2018. ápr. 28. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem dobod fel te az ötletet?
2018. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem érdekled olyan szinten, csak beszélgetőpartner vagy.

Még a leggyávább nyuszifiúk is elhívnának egy lányt legalább egy kávéra, ha több hónapja beszélgetnek és akarnának tőle valamit.

Sajnálom.

2018. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te is feldobhatnád az ötletet hogy menjetek el valahová.
2018. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De nekem annyira furcsa, mert a barátaimmal sem irogatok minden nap. Tehát aki nem érdekel, csak beszélgetőpartner, azzal nem irogatok ennyit...


Nem akarom én hívni, mert nem akarom, hogy azt higgye, nyomulok vagy ilyesmi. Nem akarom "elveszíteni", mint barátot. Szóval vagy felhozza vagy nem én nem fogom felhozni. Nem értem a mai pasikat 🤷‍♀️


Tehát max marad az a verzió, hogy elfelejtem...

2018. ápr. 28. 22:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Úristen mennyire átérezlek:D


Pont ugyanebben a helyzetben vagyok. Amit tudok javasolni, hogy figyeld nagyon erősen, hátha utalt rá, hogy jó lenne egy találkozó..van olyan, hogy a félénk fiúk annyira becsomagolják a mondandójukat, hogy észre veszed pontosan mit akartak.


Ha a megfigyelések ellenére se érzékeled azt, hogy nagyon nyit, megpróbálhatos esetleg bedobni az az infót, hogy kevesebbet szeretnél nostanában facebookoznie ezért nem nagyon fogsz írni stb..hogy megnézd ebben az esetben mit tenne. Elhívna,vagy azt mondaná hogy oké, akkor kevesebbet beszélünk.

2018. ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


De amúgy ő nagyon nem az a félénk fajta. Számtalanszor tett már utalást, de úgy nem mondta hogy akkor ekkor találkozzunk itt és itt. Tehát az hogy soha nem hív, tuti nem azért van, mert nem mer. Hanem azért amit az egyik válaszoló is írt (feltételezem) hogy nem akar tőlem semmit. De aki nem akar tőlem semmit az nem ír ennyit, meg olyanokat. És itt nem áll össze nekem a kép.

2018. ápr. 29. 00:33
 7/7 anonim ***** válasza:

"De nekem annyira furcsa, mert a barátaimmal sem irogatok minden nap. Tehát aki nem érdekel, csak beszélgetőpartner, azzal nem irogatok ennyit... "

ÉS ha ő ennyit írogat a barátaival?? Könyörgöm, értem én,hogy nő vagy, de ennyire nem kell kombinálni.

Vagy szimplán egy lány vagy neki, akivel jól esik szórakozni (nem kihasználni) vagy pedig barátféleség vagy neki, de tuti nem akar tőled semmit.

Az ilyen emberi kapcsolatnak érdemes hátat fordítani, mert ez se nem barátság, se nem kevesebb,se nem több. Ez semmi. Még a barátok is szoktak találkozni...

2018. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!