Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez most mit jelent? Sűrgős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Sűrgős válaszokat várok. Kérdés lennebb bővebben

Figyelt kérdés

Szóval írtam egy lánnyal és arra lyukadtam ki, hogy megszeretném ismerni kicsit jobban.

Erre ő azt írta: ha ez az ismerkedés csak barátságról szól akkor benne van

Mit lehet erre mondani? Tanácstalan vagyok...



2018. ápr. 29. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy ha csak egy baráti találkozóban van benne valószínű nem akar veled össze jönni
2018. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

akkor semmi esély szerinted annál többre?

na és mit írjak, hogy ne legyen égő?:))

2018. ápr. 29. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ha ő csak barátkozni akar, akkor nincs sok esélyed többre. Írd azt ha nem akarsz leégni hogy te is csak barätkozni szeretnél vele.
2018. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Lefordítom neked:


"Nem elég jó a külsőd ahhoz, hogy járjak veled, de még később a hasznomra válhatsz, ezért szívesen barátkoznák veled."

2018. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

V2 fordítás:

Rohadul nem vagy az esetem külsőre, de nem akarlak megbántani, és tudom, hogy te is kínosnak éreznéd, ha belemennél a csak barátok helyzettbe, szóval amúgy is mindegy, mert nem fogunk hosszú távon kapcsolatot fenntartani, de így legalább jó embernek érzem magam, hogy nem rajtam múlt, az esélyt megadtam.

2018. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azt jelenti, hogy még nem igazánrtudná magát veled elképzelni. Velem is volt ilyen( en vagyok a lány) és az elejen nem tetszett nagyon, de utánna megkedveltette magát és most alakul a kapcsolatunk. Ne aggódj nem remenytelen
2018. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!