Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 18 éves vagyok és egy barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és egy barátom volt eddig. A véleményetekre lennék kíváncsi!? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ez már lassan egy éve volt.Az a kapcsolat kicsit kiábrándító volt és szerintetek kb mennyi idő múlva leszek képes újra belevagni egy kapcsolatba?😃
2018. máj. 1. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te érezheted.
2018. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki maskepp dolgozza fel a szakitast es kulonbozo ido alatt. Ezt te erzed csak. En speciel fel ev utan ereztem magam ujra erosnek ehhez az egeszhez. De csak ahhoz, hogy nyissak valaki felé.
2018. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mádár0218 ***** válasza:

Attól függ, ha találsz mondjuk holnap egy olyan embert aki nagyon bejön és neki is tetszel, akkor hamarosan.

De lehet hogy csak később mert nem jön a megfelelő.


Nem ismerem a személyiséged így nemtudom megmondani, mivel nemtudom milyen volt a kapcsolatod és milyen ember vagy, ezt neked kell érezni.

2018. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat!:)
2018. máj. 2. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!