Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szóltok ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szóltok ahhoz, ha az első találkozásnál a fiú, kezet csókol, és egy szál rózsát ad?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 19:52
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nagyon aranyos gesztus a rozsa, viszont a kezcsok eleg regimodi. Helyette inkabb vigyel neki egy csokit. Annak biztos nagyon fog orulni😁
2018. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos én vagyok a fura és velem van a baj, de nekem nagyon bejönne. Imádom a romantikus és udvarias srácokat.:D

De azért az tény, hogy ezt akárhol azért nem tud stílusos lenni. Pl egy beülős bárban szerintem elég erőltetettnek tud tűnni, nem a legjobb ott 50 ember előtt hangzavarban, stb. Viszont mondjuk egy étterem teraszán, vagy mondjuk egy folyóparti kiülőben nagyon romantikus tud lenni.:)

2018. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szerintem is romantikus a kézcsók, személy szerint nagyon örülnék egy ilyen megnyilvánulásnak!

Attól függetlenül, hogy "kiment a divatból" lehet helyénvaló. A faláb meg divat mégsem visel mindenki azt!! :)

2018. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A gesztust ertekelnem, de nekem a kezcsok es a rozsa is idegen lenne.
2018. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!