Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csók az első randin?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók az első randin?

Figyelt kérdés

Már régebb óta ismerjük egymást de csak most lesz az első randink és tudja hogy én még nem csókolóztam és azt mondta hogy majd vele... de nem tudom hogy most akarja e egyből az 1.randinkon...


Vélemény?


15L



2018. máj. 12. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem meg nem volt olyan, hogy legkesobb az elso randin ne csokoloztunk volna. :D
2018. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy hozza a randi.. ha épp olyan momentum van, hogy pont passzolna a csók és mindketten helyesnek érzitek, mehet. Ne parázz már rá, csak éld át :D

19L

2018. máj. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Az igen. Azert az itteni valaszok szembe mennek eleg rendesen azzal amit szemtol szembe vallalnak. "En nem olyan lany vagyok" 😂😂😂
2018. máj. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha megtörténik mert mindketten akarjátok de nem is kéne erőltetni szerintem.
2018. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Minimum a csók, ha az nincs az nem is randi...
2018. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
48%
XD nekem csajom sincs amúgy hogyha tudtok valakit írjatok
2018. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is az első csókom az első randin volt, úgyhogy szerintem simán.

Ja és 16 voltam és lány vagyok

2018. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2.randin volt szájra puszi, 3.randin csók, de a találkozó előtt szintén hasonlóképpen célzott rá :D hajrá
2018. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NikDree válasza:
"Minimum a csók, ha az nincs az nem is randi..." elég merész kijelentés.. ember és helyzet válogatja kinek milyen a tökéletes első rani, csókkal vagy anélkül. Ha úgy hozza a helyzet semmi baj a csókkal de nem is kötelező.
2018. máj. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!