Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba. De hogy lehetne az enyém? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba, de itt a probléma: nem merek ráírni se mert ha kiderül hogy írogatok vele folyton, kitudódik hogy szeretem, akkor a hülye osztálytársaim azon lovagolnának 10 napon keresztül... De ha ők csajoznak elvárják hogy a pofánkat tartsuk magunknak... Meg isibe is ha találkoznék vele és a hülyék is ott lennének akkor azt mondanák folyton hogy: "*nevem* ******* mi?" Ami nekem se lenne jó meg neki se (lehet hogy igaz de ezt így nem kéne) plusz még az is bele játszik hogy a csajozásról fíngom sincs, informatika tudással meg nem lehet csajozni... (hát ahogy a családtagjaim mondják belőlem lehet egy jó programozó mert jól gondolkozok ilyen téren, és ez a barátaim szerint is így van...) Nincs ilyen izé beállított hajam se mert nem fogok havonta pénzt költeni hajra, ahogy kinőtt jó az úgy. A lány alattam jár eggyel, és azt bírom a legjobban benne hogy nem olyan mint a többi lány (szerintem) hogy napi/havi 10csillió non filterezett képeket tesz fel a netre.. sőt megkerestem Instagramon: nincs találat. Facebookon: nope skypeon: elhitted, messenger viszont talált... Csak olyan képeken láttam facen ahol a családi fotón szerepel (2db).. magyarul nem is egy socialmediavalami, szépnek szép, semmi rosszat nem lehet róla hallani, unokatesóm ismeri a tesóját (aki 11.es ? ) És ő se egy rossz lány... Vélemény? És azokat a hülyék ez hogy lehetne leállítani?

2018. máj. 13. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy férfi leszel és nem foglalkozol az ostoba osztálytársaiddal!
2018. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ne foglalkozz az osztálytársaiddal és menj oda hozzá mielőtt valaki más megy oda mert ha nem, azt később nagyon bánni fogod...

És add önmagadat.

2018. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rabold el.
2018. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tojd már le, mit gondolnak a többiek!

Szedd össze magad; a többiek is oda mernek menni, meg rá mernek írni lányokra; akkor neked is menni fog! Ha szeretnél valamit, amit fontosnak érzel az életedben, tegyél érte mindenképpen; max nem jön össze; rövid időn belül úgyis elfelejtik; de legalább nem fogod töketlennek érezni magad; mert megpróbáltad.

Szóval szerintem vegyél erőt magadon; szánd el magad; és írj rá; ha szeretnél társat; szeretnéd őt társadul.

Nem fogja más felszedni helyetted!:D Vagy ha igen, akkor "elcsaklizza" előled; az se jó, azzal se leszel előrébb:D

Szóval hajrá!:) ;)

2018. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Lehet, hogy azt bánod meg, hogy kihagytál egy lehetőséget; plusz, ha kiderül, hogy nem is ő számodra az igazi; akkoris legalább kicsit segíthet neked; hogy gyakorold a hódítást; plusz amúgy az osztálytársaidnak is megmondhatod; bár nincsen sok közük hozzá; hogy legalább megpróbáltad; viszont, mi van, ha összejön? Na, látod, akkor viszont nyersz egy igazi társat; ha te is bejössz neki.
2018. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!