Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A srác akivel randizok sokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác akivel randizok sokkal gazdagabb mint mi, van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

Szóval megismerkedtem egy sráccal.Eddig egyszer találkoztunk,náluk voltunk.És gyönyörű házuk van.Gazdagok stb,mindene meg van.

Nagyon szívesen áthívnám hozzánk de nekünk egyáltalán nem olyan szép a házunk mint az övüké.Kevésbé modern,és nem is olyan rendezett.

És kicsit aggaszt ez az egész,hogy mit fog szólni hozzá.Mármint tuti hogy nem fogja szóvátenni,csak hogy nem e fogja zavarni...

Ezért félek áthívni magunkhoz..

Mit gondoltok?



2018. máj. 14. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

nem gond, neked ennél jóval drágább kincsed van, ugye tudod mire gondolok

az anyagi helyzeteteket meg jobb tisztázni, csak őszintén, nincs ezzel baj, nem tehetsz róla, hogy ők sokkal gazdagabbak

2018. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez őt zavarná, akkor jobb is, ha békén hagy.

Te meg soha ne szégyelld azt, amid van, illetve amitek van. Attól nem vagytok kevesebbek, hogy kevesebb pénzetek van.

2018. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Rendet még rakhatsz, ha rendezetlen a ház. A többivel nem kell törődnöd.
2018. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Nyugi nálunk is ez a helyzet és nincs belőlle semmi. Sőt! Én fizetem a barátnőm utazását mikor jön hozzám illetve megy haza, én fizetek mindenhol és így egy fillérjébe sem kerül hogy együttlehessünk. Nekem meg jóérzés hogy ha egyszer megtehetem akkor tehermentesítem:)
2018. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

A leírtak alapján a srác nem gazdagabb mint te, csak a szülei, ti meg ugyanúgy nem dolgoztok, úgyhogy pénzt sem kerestek.

A srác meg nem a szüleiddel fog randizni, úgyhogy nem ezen fog múlni. Vagy ha mégis, akkor nem is kár érte.

2018. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)))
2018. máj. 14. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!