Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ciki lenne ha ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ciki lenne ha ezzel írna rátok egy srác facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki nagyon nagyon tetszik,de csak látásból "ismerem" .majdnem minden nap ugyanazzal a busszal megyünk suliba,néha hazafelé is. sokszor láttam hogy tanul a buszon, és lelestem a füzetéről a nevét. meg is találtam facebookon, elvileg egyedülálló. gáz lenne ha írnék neki hogy én vagyok a srác a buszról és hogy nagyon tetszik?? kicsit szégyenlős vagyok élőbe :/ szerintetek kinevetne hogy "nyomoztam" utána?

16 éves leszek.


2018. máj. 15. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát.. Annyira nem ciki szerintem, bár én tuti nem mernék :D
2018. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkabb menj oda hozza :)
2018. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem inkább menj oda, de ha nem mersz, akkor se ciki így rá írni
2018. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írj neki, vagy menj hozzá oda.

Ha a buszról ismered, szerintem nem valószínű, hogy megtudná, te vagy az:D

bátran^^

2018. máj. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NikDree válasza:
Nem ciki :) valahogy a buszon kialakítható beszélgetés kezdeményezések nekem nem szimpatikusak. Én speciel jobban örülnék az üzenetnek
2018. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!