Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A történtek után nem gáz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A történtek után nem gáz elkezdeni ismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Gyors előtörténet:

Van egy csaj akit ismerek, szombat este elment bulizni barátnőivel (akiket viszont nem ismerek) ugyan oda ahova én a haverjaimmal mentem (csajoktól függetlenül, ott futottunk össze velük). Egyik csaj megtetszett nekem. Amikor oda mentem köszönni annak akit ismerek, egyből utána elkezdtem beszélgetni azzal, aki megtetszett nekem. A beszélgetés viszont rövid volt, mert ami elsőre témába került, abban folyamatosan azt nyomta, hogy neki van igaza, nekem meg félig részegen pont nem volt kedvem se vitatkozni se tovább beszélgetni ilyen stílusban, úgyhogy inkább ott hagytam őket egy akkor legyen igazad szöveggel.


Persze valószínűleg csak húzta az agyam nem ez volt a célja. Ha ki akart volna offolni már rég megtehette volna :D

Utána megbántam hogy ott hagytam, vissza akartam menni hozzá, de utána már nem futottunk össze velük sajnos.

A csajon keresztül, akit ismerek legalább megtudtam később a nevét.

Most ezek után gáz lenne elkezdeni ismerkedni vele? Hogy lehetne ezek után kedeményezni bármit is?



2018. máj. 21. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal konnyebb dolgod van mint azoknak akik csak ugy a semmibol rairkalnak lanyokra

Egyszeruen utalj arra a napra amikor beszeltetek

A temat meg nem fejeztetek be stb

Nem voltal szazas ezert nem tudtal beszamithatoan viselkedni viszont arra emlekszel h vele jo volt dumalni es szeretned vele folytatni majd

Esetleg egy tea vagy egy kave mellett

2018. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A témára viszont nem térnék vissza vele, azt én már bőven befejeztem.😂😂 A következő egy héten 2x lesz olyan alkalom, hogy lehet, hogy véletlenül összefutok vele. Szerinted érdemes a véletlenre bízni és várni még egy hetet, vagy írjak rá egyből? Esetleg lányok válaszára is kíváncsi lennék, hogy ti hogy reagálnátok egy ilyen után.
2018. máj. 22. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!