Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyek egy lányt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyek egy lányt egy randin? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egerbe hívtam el egy délutánra de ötletem sincs...akik egerben vagy nem egerben laknak valami tipp?

2018. máj. 30. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy helyre ahol sose volt még.

Egy helyre ahova mindig is el akart menni.

Sztem ez a kettő jó ötlet.

2018. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Plázában van Frei Cafe, és enni is tudtok de én valami különlegesebb programot ajánlanék. Ha belefér az étterem akkor a Dobó téren lévő Főtér Café Restaurantot tudom ajánlani, ha jó a hambi vagy ilyesmi akkor Corner vagy Retro, beülős helynek pedig Artist vagy Depresso. Jó fagyi a Dobó téren és a Gárdonyi téren is van. A várba is fel tudtok menni nem kell hegyet mászni hozzá, a belépő sem drága. Sétáláshoz a sétáló utcán kívül az Érsekkert is jó.

+1 hely: Egri pasa sátra (a kávé, tea, süti mellett sokan vizipipázni járnak oda, ezt ti tudjátok mennyire zavaró)

2018. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és persze a Szépasszony-völgy is sétatávra van :)
2018. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!