Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk irnátok olyan dolgokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk irnátok olyan dolgokat amit NE csináljak randin? Mik azok a beszédtémák amikről szerettek beszélgetni? Milyen ruhába menjen a lány?

Figyelt kérdés

Irjatok le mindent amit tudni kell és érdemes egy randiról?

Hova érdemes elmenni pl fagyizó vagy mo?


2018. ápr. 23. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne 😁
2018. ápr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszelhetsz barmirol es menjetek el metal koncertre
2018. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mozi meg seta

exekrol ne beszeljetek

ne legy besz@ri, legy magabiztos es celtudatos, bokolj neki, fogd meg a kezet

en pl megfogtam felemeltem es feltettem egy ilyen beton emelvenyre majd megcsokoltam

2018. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem a kérdező lány(?). Ha komolyan akarod a kapcsolatot, akkor ne rakd ne nagyon az árut, viselkedj természetesen és semmiképp ne beszélj az előző pasiügyeidről. Valószínűleg azért hívott el, amilyen vagy. Ezen ne is akarj változatni.

Írj egy privit, ha érdekel vmi, úgy egyszerűbb...

2018. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne beszélj exekről, kerüld a pénz témát,add önmagad
2018. júl. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!