Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti hogyam fogadnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyam fogadnátok ezt? Félek elmondani neki h anime és sorozatmániás vagyok. Szerintetek emiatt elkerülne?

Figyelt kérdés
Ismerkedő, találkozgató fázisban vagyok egy nagyon helyes és cuki sráccal. Csak én titkolok valamit. Nagyon durván animesorozat és rendea sorozat mániás vagyok. Tehát 1 napot se bírok ki annélkül h ne néznék valamit. Persze nem öltözök be semminek se meg nem meleg animéket nézek. De aggódom h emiatt elkerül majd mert sok pasi ez idáig ezt nem szerette nálam. Amit nem értek. Más drogozik és iszik én meg csak ezt csinálom mégis teljesen normális vagyok. Ti hogy reagálnátok erre? Gyerekesnek tartna engem vagy valami? 20/L

2018. máj. 30. 21:26
1 2
 11/12 Fehér Barbara Kyoko válasza:
Szerintem inkább ismerkedj az érdeklődési körökből,pl: animés csoportokban,klubokban.🌸
2021. márc. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Fehér Barbara Kyoko válasza:
Ó, bocsánat, gratulálok ☺️ Lehet, hogy ő is úgy megszerezni majd az animéket, mint Te.
2021. márc. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!