Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Álmodozzak tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmodozzak tovább?

Figyelt kérdés
A serdülőkor idusán járok, és van egy álmom. A kategoriához igazodva most kihagynám a szakmai sikereimhez fűzőtt reményeimet, inkább csak a randevú gyönyörével kapcsolatban kérdeznék. Nem találtam még egyetlen harmatos rózsaszálat sem, mely boldogíthatna, de a feltevés attól még adott. Nagyon ízléstelen, furcsa esetleg túl nyálas volna, ha a randevú végén mielőtt hazakísérném egy káprázatos táncra kérném a csillagos égbolt alatt? Régóta fantáziálok már róla, és amikor ehhez a részhez érkezünk, akkor a "Nothing's Gonna Stop Us Now" című szám dallama töri meg az éjszaka csendjét. Lehetetlen ez az egész vagy egyszer talán valóra válhat az, amiről ábrándozok? 17/F

2018. jún. 11. 03:08
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Meglepő, milyen választékosan fejezted ki magad, bárcsak az ilyen gazdag szókincs, és az ilyen érzelmes tartalmak jellemeznék nem csak a korosztályod, de az egész emberiséget is, persze csak ha nem kívánok túl sokat egyszerre. Kitűnő, ha szabad megjegyeznem, minden elismerésem, drága ismeretlen barátom!


A gond csak az, hogy ha te társaságban is így beszélsz, mert akkor a csajok egyből le fognak koptatni egy 'Úgy beszélsz, mint Dexter Laboratóriuma, te gyász.' kaliberű menő (vagy inkább bunkó?) süket dumával.


Most, hogy ilyen szégyellni való alpári stílusban is kifejeztem magam, a mai társadalom eltorzult stílusát idézve, csak remélni tudom, hogy ez a névtelenül írt pár sor kevésnek fog bizonyulni ahhoz, hogy lelombozzon, vagy még rosszabb, elvegye a kedved

2018. jún. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

egy esetleges lánykéréstől.


Légy önmagad!

2018. jún. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Ne törd meg a csendet!!!!! Rendben!!??

NE TÖRD MEG AZT A KI B A SZ O TT CSENDET!!!!!!!

2018. jún. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bevállalom a lepontozást, mert biztosan azon lesz a tőbbség hogy neked tapsoljon: Ne, ezt így ne! Nem azt mondom hogy a másik végletnek kell lenni, ne legyél továbbra sem alpári! De így nem lesz sikered a lányoknál, és itt nem csak a kikent felvágós buta csajokról beszélek, hanem minden lányról! Szép ez a szöveg de egyszerűen rettenetesen férfiatlan, nyálas, mű-rózsa szagú! A rendes, kedves lányoknak sem fog tetszeni mert ez túl idegen a számukra. Egyszerűbbnek kellene lenned, ami nem egyenlő a bunkóval. Inkább egy lazább, humorosabb, férfiasabb stílust próbálj megragadni, mert ez így tényleg csini, de a lányok 99,9%a fogja azt érezni hogy keményebb személyisége van nálad, és ezért maximum friend-zoneba kerülsz, azt is azért hogy ne bántsanak meg, közben pedig egy sokkal macsósabb(de még mindig nem bunkó!!) fiú után fognak vágyódni. Sok szerencsét!
2018. jún. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
egy másik meleg fiúval talán igen. nővel sose :D
2018. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg szépen leírtad ezt, de a legtöbb lány szerintem ezt sajnos túl nyálasnak találná. :/
2018. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez egy nagyon szép, romantikus dolog lenne. Nekem tetszik a szókincsed is, egészen régies, de szép. Szívesen randevúznék egy ilyen fiúval. :)
2018. dec. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
65%
Ne foglalkozz a rossz szájízzel megírt kommentekkel! Cselekedj úgy, ahogy jónak érzed. Szerintem is választékos a szókincsed, de a hétköznapi életben általában ezt nem értékelik. Sok kitartást a megfelelő barátnő megtalálásához, én is hasonló cipőben járok a nők terén, szóval remélem te legaláb sikerrel jársz! :D 18/F
2019. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szépen kifejezted az érzéseid, bár én is attól tartok, hogy a többi lány ezt túl ,,nyálasnak" fogja tartani. Mondjuk én nem ismerem azt a lányt, aki tetszik neked, te biztos jobban tudod, hogy mit kedvel, szóval akár tetszhet is neki.
2021. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!