Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elmennél randizni egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél randizni egy olyan valakivel, aki kicsit sem tetszik, nem vonz, nem találsz benne semmit külsőleg, ami tetszene?

Figyelt kérdés
Belsőleg viszont nem rossz, végülis figyelmes, de olyan beletörődöm. Munkája is olyan egyszerű, nem akar változtatni, feljebb lépni, olyan megrekedt és nincsenek szerintem különösebb életcéljai munka terén és ez zavar.
2018. jún. 15. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Dugni jó lesz ő is.
2018. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fiúként már annak is örülnék, ha valakivel randira mehetnék, nemhogy még válogassak...
2018. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, ő meg fiú.
2018. jún. 15. 20:29
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Akkor ne menj el. Lányként bármikor kapsz jobbat.
2018. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Döntés vonal:


1. ha dugni akarsz, de nem vonzódsz hozzá, ne menj el, mert a te korodban akármelyik fiú megdug, ha akarod.


2. ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor menj el, ha belsőleg látsz a srácban lehetőséget - ilyenkor a kőlső kevésbé számít, mert ha megszereted, akkor megszereted akkor is, ha kicsit ronda.


3. ha felejthető belsőleg is, külsőleg is, hagyjad a francba.

2018. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
5ös: minek menne el? Talál jobbat. Olyat, aki külsőre és belsőre is tetszik neki. Felesleges szenvednie egy szerencsétlen sráccal.
2018. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Csak azzal, aki tetszik neked.
2018. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már azzal megválaszoltad a saját kérdésedet, hogy feltetted ezt a kérdést. Leírtál egy pasit, aki külsőre nem jön be, de ahogy látom a belseje se túl szimpi. Hol itt a dilemma? :) Komolyat nem hiszem, hogy akarsz tőle, de máshoz meg nem találod vonzónak. Ha ő nem vágyik többre, akkor még haverok lehettek.
2018. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!