Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek valamit elcsesztem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valamit elcsesztem?

Figyelt kérdés

Elhívtam egy lányt moziba, de ő nem igazán akar velem elmenni, azt mondta, hogy inkább nála nézzünk meg egy filmet, meg meg akar győzni, hogy sokkal jobb ott. Nem akar velem mutatkozni emberek előtt vagy mi lehet? Szerintetek nem volt jó ötlet elhívni, vagy a lányok nem szeretnek moziba járni, vagy miért van ez? Mindent elkövet szerintem, hogy ne kelljen velem mások előtt mutatkoznia, elkezdte, hogy sokkal jobb filmet tud, meg hogy nála sokkal kényelmesebb, meg senki nincs otthon, nem fognak zavarni. Elég géznak érzem a szituáviót...

Szerintetek mi lehet?

16/F



2018. jún. 17. 19:40
 1/4 anonim válasza:
85%
Kis lüke. Azt akarja hogy náluk legyetek, hogy megrépázzad. D
2018. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Trollkodást fejezd be. Legalábbis remélem hogy trollkodás.

Vagy menj el hozzá, filmezzetek és dugd meg jól, vagy ha besértődtél ezen akkor küldd el nekem privátban a csaj elérhetőségét.

2018. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2 kezem összetenném, nem egyértelmű hogy kettesbe akar veled lenni? Biztos nem az eszedért szeret téged a csaj :D
2018. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Biztos trollkodik a kérdező.

Ha nem, akkor el kell assa magat.

2018. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!