Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Úgy érzem elcsesztem, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem elcsesztem, de annyira, mint még soha életemben semmit. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni, nem biztos, hogy sikerülni fog.

Tavaly nyáron megismertem neten egy srácot, rá 2 hónapra találkoztunk és összejöttünk, közel 4 hónap után szakított velem, de kb 2 hét után megkeresett, hogy nagyon hiányzok neki, újra összejöttünk, egy hónap után megint szét, aztán megint össze, végül megint szét, több, mint egy hónapja szakítottunk utoljára, azóta kétszer keresett, most utoljára letiltott, azt mondta törölte a számomat, és soha többet nem akar velem beszélni, ne is keressem(Eddig is mindig ő keresett engem.).

Akkor úgy éreztem, hogy végre szabad vagyok, lement egy nagy teher a vállamról, most viszont kételyek között vagyok, egyik percben azt érzem, hogy milyen jó nélküle, aztán eszembe jut az a néhány jó dolog is, amit átéltünk együtt. Sokat gondolok rá, sokat beszélek róla.

De túl sok volt köztünk a veszekedés, és sok olyan szokása volt, amitől kiakadtam, és ez az ő részéről is így volt.

Szerintetek felhívjam és elmondjam neki, hogy igaza volt, én hibáztam részben vagy hagyjam a fenébe?

Voltatok már hasonló helyzetben?

Csak normális válaszokat kérnék!

/L


2018. máj. 4. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha állandóan szakítottatok, az nem jó jel. Hagyd a csudába. Jó dolgokat még mással is átélhetsz.
2018. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de ő minden rossz ellenére egy különleges ember, nem fogom részletezni miért, de az és azt, amit ő nyújtott nekem más biztos, hogy nem tudná soha.
2018. máj. 4. 23:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Aligha lehet olyan különleges és megismételhetlen.
2018. máj. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jön más ne izgulj.
2018. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el és a gyerek sem tudja mit akar.Mivel egyszer szakit veled utánna meg össze akar veled jönni.Szerintem hagyjad,felejtsd el és majd találsz jobbat.
2018. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fruzs33 ***** válasza:
Ez olyan,mintha megakarnád enni a romlott főzeléket.Nem sok jó van ebben.A romlottat általában inkább nem esszük meg.Ez a se veled se nélküled dolog annyira nem állt biztos mederben.De nem muszáj ránk hallgatnod,várhatsz rá akár évekig is,ha neked ez jobb.
2018. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem már soha nem fog jönni senki, rohadt ronda csaj vagyok, neki meg mégis tetszettem...

Mindenféle sajnáltatás nélkül.

2018. máj. 6. 23:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanmár... Ilyenkor sok ember gondolja, hogy nem jön más, de hidd el, fog jönni.
2018. máj. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!