Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lenne ciki elhívni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne ciki elhívni a fiút akivel több mint 1 hónapja napi szinten chatelek de csak 1x sikerült taliznunk egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Az volt a baj hogy a srác érettségire készült és ezért csak 1x sikerült taliznunk személyesen és utazik ki most külföldre dolgozni 3-4hétre s most se fogunk tudni talizni de az esküvőre meg itthon lesz... és nem tudom hpgy lenne értelme elhívni vagy nem..

2018. jún. 20. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne ciki. Mondod neki, hogy még szeretnéd látni utoljára mielőtt kimegy. És ez már elég indok.
2018. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fura lenne egy idegen fiút vinni egy családi eseményre, úgy hogy lehet, hogy többet nem is találkoztok, és igazából még nem is a párod.

Gondolom, csak mindenképpen akarsz vinni magaddal valakit.

2018. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volna az.

De kinek a véleményére vagy kíváncsi? Az érdekel, mit szól hozzá a násznép? ..azt fogják gondolni jártok.

A sráctól tartasz? Ne tarts. Ha nem akar nem megy.

2018. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!