Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szereintetek mennyire alpári...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereintetek mennyire alpári első randin gyorsétterembe menni csajjal?

Figyelt kérdés
Haverjaim szerint elfogadható, szerintem azér legalább elsőn nem kéne, vagy max akkor ha ő akar oda menni.
2018. jún. 21. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem tiniként teljesen oké. Ha idősebb leszel, lesz saját kereseted pl, meg azért már komolyodik, igényesebb lesz az ember, akkor inkább ne oda, de most még rendben van.
2018. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Ha randi közben megéhezünk és helyben kitaláljuk, hogy ugorjunk be a mekibe vagy valahova enni valamit az szerintem teljesen rendben van. Viszont konkrétan pl mekibe szervezni a randit azért kicsit fura lenne. Akkor már valami normális street food-os helyre mennék, tele van velük Budapest. Első randira amúgy én inkább a sétálást + szolid iszogatást preferálom.


22/F

2018. jún. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%
Én szoktam a meki-be vinni csajokat első randira, szerintem nincs ebben semmi gáz, hogyha rosszul sikerül a randi, akkor még a hambi árát is visszakérem a csajtól.
2018. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a gyorskajázóy is túl drága burzsuj hely. Inkább pizzaking gyros vagy pizza
2018. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én szívesebben megyek cukrászdába, de tinikorban okés a Meki is. :) A mozit meg semmiképpen nem ajánlom első pár alkalomra, mert ott beszélgetni sem tudtok, ezért nem szeretek annyira moziba járni. De amúgy a gyros szerintem szuper ötlet, vagy bármi gyorskajálda ahol például van saláta, hambi, gyros, meg ilyenek.
2018. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!