Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Akkor most mit szeretne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mit szeretne?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva van egy fiú akivel ma talitunk kettesben. Ezelőtt egyszer találkoztunk de akkor voltak barátok is ott. (mindkét alkalommal ő hívott el) és ma mikor taliztunk sétáltunk, beszélgettünk meg ilyenek. Tök jó medvünk volt, mosolygott mindig és egy idő után megcsókolt. Azután is mindig mosolygott meg ölelgetett. Egy idő után vissza indultunk a parkba és úton oda összefutottunk néhány osztálytársammal. Onnan az egyik fiú azt kérdezte hogy járunk-e. A fiú akivel voltam azt mondta, hogy nem. Ami érthető, hisz nem lett kijelentve hogy járunk. Majd ezután azt kérdezték, hogy de azért alakulgat, vagy lesz valami. A válasza erre is nem volt.

Ez esett nagyon rosszul. Ha nem alakulgatna akkor miért csókolt meg? Miután ez megtörtént csendbe mentünk egymás mellett. Láttam rajta, hogy már nem olyan boldog s vidám, mint azelőtt. Vajon kellemetlenül érezte magát, és ha igen mi miatt? Mikor elváltunk egymástól csak adott egy puszit és annyit mondott, hogy majd beszélünk. Tényleg nem szeretne semmit tőlem?



2018. jún. 25. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem is megtörtént egyszer, ugyan ez a haveros szituáció volt. Ugyan ezeket a válaszokat adtam a kérdésre, egyszerűen nem mertem kijelenteni semmit, mert nem voltam biztos a lány érzelmeiben (bár csók nálunk nem volt, de kézen fogva sétálgattunk rengetegszer, puszilgattuk egymást, oda bújt, stb..). Én is szörnyen kellemetlenül éreztem magamat, de sikerült vele megbeszélni a dolgokat. 10 hónapig együtt voltunk. :)
2018. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is szeretném megbeszélni vele, és megkérdezni hogy most hogyan tovább, de nagyon félek.
2018. jún. 25. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megcsókolt, akkor szerintem nem igazán van mitől félned. :)
2018. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt mondta majd beszéltek, kérdezd meg tőle és így saját szándékaidat is tisztázod
2018. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta már beszéltünk, rámírt, de ilysemi vagy a mai nap szóba se került
2018. jún. 25. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!