Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az unokatesóm (18/F) újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az unokatesóm (18/F) újra összejött az exével, akibe már közben szerelmes volt az egyik haverja is, de nekem meg ez a srác tetszik (legyen a neve A). Hogyan kerüljek vele közelebbi viszonyba?

Figyelt kérdés

Ráírtam A-ra még 2-3 nappal ezelőtt, azóta beszélgetünk.Kezdetben az unokatesóm és az exbarátnőjének a kapcsolatáról volt szó, és A ki volt akadva, hogy megint összejöttek,mert mikor szétmentek, tök jóba lett a lánnyal, találkoztak is,de neki még mindig az unokatesóm kellett, úgyhogy ezt a srácot friendzone-ba tette,csak haverként beszélt és viselkedett vele. Amíg nem voltak együtt megint, A vigasztalta, ráírt minden nap a csajra, meg már előtte is tetszett neki,de ugye mivel volt kapcsolata, nem akart neki kitálalni. Mesélte,hogy a szakításuk után sem mondott el a lánynak semmit, attól függetlenül hogy mostmár egyedül volt, és A bepróbálkozhatott volna.

Amikor unokatesómnak a 18.szülinapját ünnepeltük, ott volt A is, ott láttam először, és nekem nagyon megtetszett már akkor... Most,hogy beszélünk, tök kedves velem,csak még sokszor említi hogy szomorú a lány miatt, de kijelentette,hogy mostmár ő nem érdekli, és nem fogja keresni ezek után(mióta összejöttek az unokatesómmal, nem is ír már ennek a fiúnak,egyszerűen lesz@rja),és hogy csak azzal foglalkozik majd, aki őt is keresi. Nem tudom hogy hogyan felejtethetném el vele a lányt,mert szerintem engem is tudna szeretni, csak persze még neki ehhez idő kell,és ismerkedés. Mit tanácsoltok,hogyan közeledhetnék felé,ha tegyük fel,hogy tetszem neki,és nem akarok tolakodó lenni? Ti hogy éreznétek magatokat a helyében,ha még szeretnétek egy lányt úgy ahogy,de feladtátok a reményt,mert már mással van és közben írogat nektek egy, mondhatni szép, és kedves lány? Ő 17F ,én 17L

köszi mindenkinek:)


2018. júl. 1. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez eléggé bonyolult helyzet...

Szerintem még ne közeledj hozzá...

Amíg más lánnyal van elfoglalva addig nem érne semmit...

Viszont beszélgess vele sokat, mindenféle témáról és pár hét után mikor már úgy érzed, hogy nem kell neki a lány és nem érez iránta többet akkor kezdeményezhetsz.😃

2018. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!