Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hogy vennétek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy vennétek, ha egy lány hívna el titeket valahová?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetben, ha még egyenlőre csak neten keresztül ismeriket egymást, de néhány hónap múlva már személyesen is ismerni fogjátok egymást (ez tuti). A netes beszélgetések alapján jól kijöttök egymással. Szimpatizáltok a lánnyal, de (egyenlőre) nem éreztek szerelmet iránta.


Nem vennétek sértésnek, ha a lány kezdeményezne találkát?



2018. júl. 1. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Bem venném sértésnek, még örülnék is neki hogy találkozni akar.
2018. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülnék neki.
2018. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem már volt nem is egy . Pedig kisujjamat se.mozdítottam . Xd. 19F
2018. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem venném, sőt, inkább örülnék neki :)

De amúgy nem csak szerelemből lehet ám találkozni valakivel :D

2018. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy örülnék neki! :D Bírom a sok nagyképűt a környezetemben, akivel ha kezdeményeznek, direkt játssza az eszét, hogy csak egy idő után bólint rá. Rám a büfé előtt rámmászott egy ismeretlen csaj, hülye lettem volna levakarni magamról... XD


Egyébként is szarabb helyzetben vannak a lányok, ha figyelembe veszik a társadalmi hülyeségeket, hogy a kezdeményezés a fiú dolga. Igazságtalan ez így, a csávó gondol egyet és minden csajjal flörtöl, a csaj meg csak vár és pislog, reménykedve...


Elég ebből az idióta társadalmi elvárásból.


Én azt mondom, ha valaki bejön, f#szt érdekli, milyen nemű vagy, kezdeményezz, mert...


Inkább bánd meg, hogy megtetted, mint hogy azt bánd meg, hogy nem tetted meg. :)


18/f

2018. júl. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem venném sértésnek egy lánytól, sőt. Viszont fontos hogy ne legyen váratlan kétségek közötti randi. Tehát jó előre szeretem tudni tőle hogy mikor és hol talizunk.
2018. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!