Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti jelnek vennétek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti jelnek vennétek, ha egy lány barátotok ajándékot venne nektek?

Figyelt kérdés

Egy kis pici ajándékra kell gondolni, a lány eszébe jutottatok róla és megvette nektek. Ti ezt "udvarlásnak" vennétek, lejönne belőle hogy szabad az út és bejöttök neki vagy csak kedves gesztusnak hinnétek?

A kapcsolatukról annyit, hogy 3 éve jó barátok, de mintha alakulna több is (vagyis a lány részéről). Persze én vagyok az a lány:)

17/L 17/F



2018. máj. 2. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha barátok vagytok 3éve és adtatok már egymásnak ajándékot akkor nem venném a srác helyében ,,udvarlásnak".

Ha még hasonló se volt akkor zavarban lennék kicsit, de akkor se gondolnék semmire kb csak hogy milyen rendi vagy. Ha többet szeretnél és esetleg a srác nem lép ez ügyben, akkor neked kellene lépned. Töltsetek több időt kettesben, mozik filmezések ilyen olyan programok együtt. A sok együtt töltött idő általában beindítja a dolgokat, vagy is ha mindig vele akarsz lenni azért azt észre veszi. De rá is vezetheted a dolgokra, vagy színt vallasz ha nincs kedved játszani.

2018. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem volt még ilyen, szóval valószínűleg picit zavarban lesz:) Igazából mostanság indult meg ez az egész, sok közös óránk van, egymás mellett ülünk és hát végig egymással vagyunk elfoglalva. És ténylegesen érzem azt, hogy szeret velem lenni, rengetegszer csak rám figyel, odafordul hozzám, nekem beszél, figyeli a reakcióimat (poénos fajta)... Közvetlen ha mellette vagyok, mindig közel hajul, sokszor alig van köztünk pár centi és egész órán mosolyog rám, vagy csak úgy. Ezt nem tudom nem jelnek venni...

Szívesen kezdeményeznék, csak félek hogy valamit mégis csak félreértek, aztán hopp, még egy évig együtt, elég kínos.

2018. máj. 2. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem venném udvarlásnak. Barátnak tartanálak.
2018. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezután azért bepróbálkoznék a srác helyében.
2018. máj. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!