Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Számotokra mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra mennyire taszító ha a fiú sokat játszik?

Figyelt kérdés

Az a baj velem, hogy napi 5 vagy 6 órát is eltudok játszani így nyáron. Ez suli időben max 3 óra. Ismerkedek egy lánnyal és nem meren neki ezt elmondani, mert félek, hogy lekoptat.

ui: pont most fejeztem be azért írok így későn


2018. júl. 8. 03:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még mielőtt mindenki lekockázna meg stb. nem hanyagolom az iskolát, mert akkor tuti meg*@sznának otthon és nem vagyok egy elhízott lusta dög sem, mert hetente 3x járok focizni apám munkatársaihoz
2018. júl. 8. 03:06
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat figyu igy ne kozold vele h cső napi 5 6 orat jatszok

De mondhatod h szeretsz jatszani sztm nem taszito

2018. júl. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Ne mondd el mennyit játszol csak azt hogy amúgy ha van rá időd szeretsz játani.

Esetleg tedd hozzá hogy néha belemerülsz, de ne ezzel indits.

Később meséld csak el neki ha már jobban ismered a lányt.

2018. júl. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 October15 ***** válasza:
100%

Teljesen m1. Ha erre "érzékeny" lányt fogtál ki akkor a tény is elég arra, hogy benézd. Ha nem akkor meg pont nem foglya érdekelni, hogy mit csinálsz mikor otthon vagy.


Btw nem hiszem, hogy az 5-6 óra NYÁRON olyan rohadt sok lenne. Főleg úgy, hogy éppen teli van a világ elhanyagolt nőkkel [foci vb :D].


26F

2018. júl. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mivel játszik.
2018. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Én lány vagyok, és én is el tudok játszani 4-5 órát naponta nyáron, suliidőben meg nincs időm rá csak hétvégén, mivel vívok, táncolok, lovagolok, szóval igen, elfoglalt ember vagyok :D De a kérdésedre válaszolva: engem nem taszítana. De lehet hogy a lányt, akivel ismerkedsz taszítja. Úgyhogy egyetértek azzal, amit az előzőek írtak: ne mondd el, mennyit játszol, hanem csak ha olyan témánál vagytok, akkor említsd meg, hogy szeretsz játszani.
2018. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagyon sokat segítettetek.👊 Remélem inentől nem szúrom el és sikerül a randira való elhívás.
2018. júl. 8. 11:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ha tényleg szeretni fogod a csajt akkor gépezés helyett inkább vele fogsz találkozni, de ha a randit lemondod játszás helyett, ne csodálkozz, h kiakad és lelép
2018. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt és sikerült is elhívnom randira. A játék pedig nem érdekel, mert nem tartom magam függőnek és nem hagynám, hogy "az eddig felépíett váramat" lerombolja. Ha pedig összejövünk fel is fogok hagyni vele. Max osztálytársaimmal csak úgy funból tolnánk néha napján.
2018. júl. 8. 17:11
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor sokáig boldogságban :DDDD
2018. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!