Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nektek hogy silerült az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy silerült az első csókotok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy nektek mennyire sikerült jól a legelső csókotok. Nekem az első csókos történetem szerintem sok mindenkinek tetszeni fog.

A lánnyal elég sokat szemeztünk, elég sokat találkoztunk is. És az egyik nyári nap a barátnője szervezett nekünk egy randit. Tudtunk mind a ketten róla el is mentünk, de úgy nem terveztünk semmit. Csak elmentünk sétálni. Jóformán semmi extra. De mivel mind a kettőnknek ez volt az első ezért mind a 2-en kicsit féltünk úgy az egésztől. De ő valamivel bátrabb volt és séta közben ő fogta meg a kezem. Aztán ezt annyira én fel sem vettem. Sétáltunk tovább még végül ránk nem sötétedett. Ekkor leültünk egymással szembe és már vissza gondolva elég vicces volt hogy csak ott néztük egymást hogy akkor ki lesz az aki kezdeményezni mer. Végül is ő volt az aki megcsókolt. A csókról annyit hogy szerintem ennyiszer nem lehetett volna összekoccantani a fogunkat ahányszor mi ezt megtettük és nem beszélve arról hogy úsztunk a nyálba nem is kicsit. Aztán mivel mind a kettőnknek tetszett ez az egész, több óra hosszán át faltuk egymást.

Nektek is van ehez hasonló jó sztoritok ?



2018. febr. 16. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elmentem pókembert nézni a lánnyal és tudtuk, hogy randi. Én pont ezért elégé izgultam a lány, nem tudom mennyire. előbb ott voltam átvenni a a jegyeket és amíg a csajra vártam egy lány barátommal beszéltem, hogy hogyan kéne megcsókolnom. Majd hirtelen megjelent és beültünk a filmre. a Film végén felé fordultam és megcsókoltam. Ott csókoloztunk. És a szemem is nyitva volt közben de ettől még nekem varázslatos élmény volt. Akkor 15/F
2018. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

tisza-part

tavasz

első randi

szintén egész nap sétálgattunk stb

aztán ültünk egymás mellet én meg azon gondolkoztam , hogy fuuu csokold már meg ember mire vársz, nagy nehezen erőt vettem magamon , oda fordultam és pont akkor fordult el :D

akkor megint 5 perc önbiztatás majd odafordultam, bele néztem a szemébe, aztán az ajkára és cupp

technikailag 10/5 csók volt

élményileg viszont 10/11


20/f

2018. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt meg de a tortenet tetszett :D cuki lehetett ha tényleg olyan sokáig csináltátok.jól nézett ki a csaj? Tudom hogy nem csak ez számít egy kapcolatban de ugy meg jobb elkrpzelni:D
2018. febr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lejött hozzám.

Ültünk egymás mellett egy kisbuszban.

Azt mondta "adj egy csókot" (mai napig sírok ezen pedig már 2 éve volt :D)

Mondtam hogy nem adok.

Kérdezte hogy akkor mi a jó istennek mentem ki.

És utána ő megcsókolt.


Egyébként csodálatos volt, ahogy összeértek az ajkaink, hogy olyan közel voltunk egymáshoz. De nem tudtam hogy kell igazából nem is csináltam semmit csak ő csinált otttttan valamit. :D

18/L

2018. febr. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Most szerdan tortent egy buliban. A lany egyszer csak megfogta a kezemet es magahoz huzott (soha nem lattam azelott), es beszelgetni kezdtunk. Egyre kozelebb jott hozzam, es amikor mar csak kb ot centire volt egymastol az arcunk, odahajoltam es megcsokoltam. Utana meg jol elvoltunk, parszor meg csokoloztunk, es azota sem hallottam a lany felol. Tudom, nem tokeletes, de nem is kell annak lennie. Raadasul szerintem nem az elso csok, ami fontos, hanem az utolso!
2018. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Nyár volt és felhívott magához. A családja nagyon kedvelt és a mamája mikor meglátott majdnem a nyakamba ugrott.


Fent ültünk a szobájában az ágyan és beszélgettünk. Izgultam mint annak a rendje, alig kaptam levegőt


Aztán rám nézett és megcsókolt vagy valami hasonló, koccant a fogunk,az ajkunk nem illett valahogy egymásra az az igazság,hogy olyan fog fájást azóta sem éreztem de mintha ez nem lett volna elegendő a mamácska nagy vidáman ránk rontott :)) úgy rebbentünk szét mintha bombát dobtak volna közénk


A második probálkozás már jobban ment


17/l

2018. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

A sok nyálas szart most megszakítom

Meghívott a csaj házibuliba és én becsűrtem rendesen, a padló feküdtem ő meg megcsókolt, nem volt semmi köztünk és nem is lett, szépnek szép volt csak egy haverom hajtott rá, én meg egy olyan emberrel aki 8 éve a haverom azzal nem fogom ezt megcsinálni, hogy összejövök a kiszemeltével

Akkor 15 voltam

16/f

2018. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kilencedikesek voltunk, szep kis teli delutan volt. A fiu elhivott egy etterembe, ott voltunk vagy 2 oran at es beszelgettunk. Nagyon jo volt, soha sem volt kinos csend. Utana elmentunk egyet setalni es amikor hazakisert szamitottam arra, hogy megcsokol. Panaszkodtam, hogy mennyire fazok, es atolelve kisert, a kesztujyet is odaadta.:D majd amikor mar csak par meterre voltunk a hazamtol, megalltam, levettem a kesztyut, megfogta a karjaimat, a szemembe nezett es lekapott. Ezzel semmi gond nem lett volna, ha nem dugta le volna a nyelvet kb a torkomon :DD szerintem o is erezte, hogy elrontotta, de nem emlitettuk egymasnak. Vegul semmi nem lett belole, haverok maradtunk :)
2018. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
62%
Szia nekem pont egyeve volt( 2017.feb 16)hat a baratomat nem lattam 8 honapig soha es eljott farsangra.. mivel tavkapcsolat volt. Es akkor ultunk egymas mellett es neztunk egymasra.. szajrapuszi volt es utana mondta h nezzek ra nyugodjak meg es hat kozelhajolt megcsokolt. Hihetetlen de nem benaskodtunk es mindkettonken akkoe volt az elso. Persze utana osszekoccant a fogunk es elnevettuk egymast de ettol fuggetlen nagyon jo volt vele lenni. Tobb mint masfel ev utan vege lett...
2018. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!