Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hány évesen és milyen volt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen és milyen volt az első csókotok?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, ciki vagy sem [én picit annak tartom, de nem sürgetem], még nem csókolóztam, viszont a mostani párom, közölte hogy vasárnap nem vár, hanem lépni fog ez ügyben. Nagyon izgulok, félek, a pillangók csak úgy repdesnek a gyomromba MÁR MOST, mi lesz ha ott leszünk mindketten... bele gondolok és "jaj nekem" érzésem van, de várom már nagyon! Nektek milyen volt, és hány évesen? Szeretek történeteket olvasgatni, valamint tudom hogy vannak már ilyen kérdések, de kíváncsi vagyok még 1-2 történetre hogy mivel drukkoltok TI elő!♥

2018. júl. 10. 21:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%

12 lehettem talán. Volt egy barátnőm akivel csak azért jártam, hogy az exemet féltékennyé tegyem. Egy kiránduláson megkérdeztem az exemet, hogy akkor most szex vagy nem szex, aztmondta ok. Én azonnal beakartam lógatni a virslimet a lecsójába (volt nálam gumi,nyugodjatok meg), ő meg csak úgy lesmárolt. Olvastam itt, hogy ki ne nyisd első csóknál a szemed mert bepánikolsz, csak azért is kinyitottam. Bepánikoltam.


Azért még megpróbáltam kinyalni. De a tanárok kitalálták, hogy írjunk utinaplót. A kis etyepetyénknek így a felénél lőttek.


A papírmunka után még ő folytatni akartak, de mivel ő nem ért hozzám lent ezért olyan vőlegénybetegségem támadt ami másnapig eltartott.


A másik lánnyal szakítottunk és azóta se volt barátnőm.


16/F

2018. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
#7 én is ezt néztem...:D
2018. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

15 évesen, a harmadik barátommal volt az első csókom (neki első barátnője voltam). Igazából elég béna volt, mert mindketten kezdők voltunk, de nem tudom, én nem izgultam. Már kb 2 hete együtt voltunk, elmentünk randizni és megcsókolt. Ennyi. Tetszett, az emlék az fontos nekem és maradandó, de különösen jó nem volt. Fejlődni kell, gyakorolni.


Egyébként meg csak hogy egy kicsit megnyugtassalak, ha tudlak: teljesen felesleges rástresszelni. Ha a fiú szeret és figyel rád akkor nem hiszem hogy rossz lesz. Egyébként tipp: ne nyálazd túl mert az undi. És (szerintem) egy ember nem attól csókol jól hogy hú de milyen régóta csinálja meg minden, hanem attól hogy összecsiszolódnak a párjával és érzik hogy a másiknak és maguknak mi a jó.

16/L

2018. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
Az első barátnőmmel volt 14 evésen és náluk voltam és már éppen készültem elmenni mert haza kellett mennem és ott álltunk mind a ketten az ajtóban és csak csendben néztük egymást mosolyogva. És már épp mondani akartam neki hogx most mennyire megcsókolnám de ő lassan odahajolt hozzám és megcsókolt. Nagyon csodálatos volt és számomra felejthetetlen. Nem volt tökéletes mert én meg nem csókolóztam előtte senkivel ő pedig nem csókolózott meg lánnyal. De nagyon jo volt. (Igen mind a ketten lanyok vagyunk)
2018. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

7-esnek üzenem ; Szerintem teljesen normális dolog ha egy kapcsolatban előfordul a csók téma.:D bár kinek mi..:D

Nyilván nem úgy írta hogy "Na akkor lekaplak" stb... csak elkezdtünk beszélgetni hogy hiányzunk egymásnak, várjuk a hétvégét hogy találkozhassunk, és innét jött az a válasza hogy már várja hogy megcsókolhasson... ami azért SZERINTEM(!!) nem dúrva..:D nincs benne semmi rossz.

Mi nem beszélünk a szexről vagyis inkább elhülyéskedjük, de nem akarunk egyikünk se elsiettetni azt... csak hagyjuk hogy majd minden a maga idejében történjen meg.:)


Hát kocsival lehozzák a szülei, megyünk mi sétálgatni, a szülei meg elmennek 1-2 helyre ők is romantikáznak :D ... és hát mi is majd valamerre.... :D Spontán helyen XD



Köszönöm a válaszokat.:)

2018. júl. 11. 20:50
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
14 voltam, és egyszerűen borzasztó volt. A srác kitárta ilyen méteresre a száját és élettelenül b*szkurált a nyelvével. Utána már kerültem is vele az ilyen helyzeteket, amiből lehetett volna csók.
2018. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ó jaj, ezt sajnálom...:(
2018. júl. 14. 20:34
 18/20 A kérdező kommentje:

Szépséges vasárnapot mindenkinek! :)

Végre én is túl estem rajt, és nagyon jó volt. Szólt hogy fél, és nem akarja mindenki előtt ezért picit (nem nagyon) csak picit elmentünk ahol nem igen mászkáltak, és ... akkor simogatta az arcomat a szemeimbe nézett..és akkor..többször és hosszasan csókolóztunk, nagyon kellemes volt..

2018. júl. 15. 15:59
 19/20 anonim ***** válasza:
Az oviban. Igazi csók volt, nem puszi!
2018. aug. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
13 évesen, tegnapelőtt. Az első csók előtt 23 napja eggyüt voltunk, ilyenkor az ágyában feküdtünk (pontosabban rajta feküdtem ) aztán megcsókoltuk egymst és fantasztikus volt! Tényleg nem kell túlstresszelni, csak jön magától:) és egyébként lány vagyok
2018. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!