Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy egy lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy lánnyal tök jól elbeszélgetek interneten, de amikor közös barátokkal bent vagyunk városban akkor soha nem figyel rám?

Figyelt kérdés
Tehát messengeren nagyon sokat beszélünk, minden nap, de amikor beülünk valahova, akkor soha nem szól hozzám illetve a telefonját nyomkodja. Pedig több jelet is mutatott arra, hogy bejövök neki.

2018. júl. 15. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra jó vagy, hogy háttérchatnak legyen valaki, amikor unatkozik, de ennyi. Mihelyt bármi más érdekesebb van, le vagy tojva.
2018. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt tole kene kerdezned. Lehet felenk eloben, ki tudja
2018. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Illetve mindig ő ír rám, ezt kihagytam.
2018. júl. 15. 15:01
 4/10 anonim ***** válasza:
A kozos ismerosok befolyasolhatjak az erzelmek kimutatasat.Ha kettesben is ilyen akkor valami nem stimmel.
2018. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szia! Sajnos én is úgy gondolom, hogy háttérchat-nek jó vagy ahogyan az első válaszoló mondta. Ez nem a te hibád hanem a lányé. Ennél biztos többet érdemelsz szerinted hagyd ott és majd rájön mit veszített igazából.
2018. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem sok mindent lehet iylenkor feltetelezni. Ha mindig radir, akkor valoszinuleg nem utal, szimpatizal veled, viszont ismerosi korben megvaltoznak a reakcioi es igy viselkedik. Talalkozzatok kettesben, es ha akkor is ilyen, akkor offold
2018. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet most azert csinalja ezt, mert valamiert megharagudott? Marmint lehet nem csinaltal semmi rosszat de o belekepzelt valamkt es rosszul esik neki. Lehet azt hiszi mas lányokkal is kavarsz vagy ilyesmi.
2018. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen nincs illetve nem csak most kezdte ezt el csinálni.
2018. júl. 25. 11:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat ha ezt a hatter chat dolgot kizarod lehet hogy azert mert felenkebb es zavarba van masok korul amit megtudok erteni en is igy vagyok akkor is ha baratokkal vagyok szokott ilyen lenni
2018. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ennek ellenére bejössz neki, de nekem ez nagyon bunko dolognak tűnik. Beszelj vele arról, hogy zavar, hogy telefonozik, mikor egyutt vagytok, es szeretnéd, hogy jobban figyeljen rad ilyenkor.
2018. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!