Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy lány akkor azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy lány akkor azt hogyan szolitsam le?

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy lány akkor azt hogyan szolitsam le?

Vagy mit mondjak neki a mai világba?

16/F

Trollokat nemkérek

Előre köszi a válaszokat!



2018. júl. 16. 19:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy hogy szoljak hozzá?
2018. júl. 16. 19:31
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

"Szia ,nem zavarlak,csak gondoltam megszólitalak mert nagyon szimpatikus vagy,és szívesen megismernélek ha nem baj?"

Így szólisd le

2018. júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi ment a zold kéz!
2018. júl. 16. 19:55
 4/5 Krúdy Gyula ***** válasza:
100%

Végre egy kérdező aki nem ráírni akar a lányra aki tetszik neki! Ha nem lennék teljesen hülye a lányok leszólításához akkor próbálnék segíteni, de így csak drukkolok a távolból.


Végre valaki aki nem billentyűzetharcos! Talán megmenekül az emberiség. Erre majd otthon bontok egy sört.

2018. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia most én is ilyen helyzetben vagyok! Menj oda hozzá (nincs veszítenivalód)ha meglátja hogy jószívű vagy akkor egy kicsit érdeklődni fog és ha külsőleg is akkor naná!
2018. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!