Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban lányokhoz szólnék,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányokhoz szólnék, hogy hogyan irjak rá valakire akivel még nem beeszéltem ezelőtt?

Figyelt kérdés
Bővebben annyi ,hogy még nem beszéltem vele,viszont lenne kedvem megismerni a lányt,és nem tudom hogyan kezdjek neki a dolognak,hogyan ne legyek túl nyomulós,de azért imponáljak,ha esetleg van fiú aki még tud tippet adni elfogadom és a válaszokat előre is köszönöm!

2018. júl. 17. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a fiúk szoktak egy ''sziá''val kezdeni csak az a gáz, hogy én nem akarok senkivel sem ismerkedni ebből pedig az jön le, hogy egy bunkó tapló meg ilyesmi vagyok. ((2 évvel ezelőtt pedig 2 fiúra is ráírtam, de csak az egyik írt vissza az is valami emojit. Azóta kiábrándultam az egész facebookból meg az ismerkedésből.)) Viszont, ha a lánynak még kapcsolata is van és, ha akarsz vele ¦olyat¦, inkább ne is írj rá.

Bizonyosodj meg ezekről, azután nem fogsz csalódni az tuti.


Ui: Ahány lány, annyi féleképpen lehet erre a kérdésre választ adni. Szóval, te döntesz, hogy mit teszel.


Szerintem kezdj egy sziával. Azután meglátod, hogyan fog reagálni. Ha visszaír, kezdd leírni neki, hogy szívesen megismernéd közelebbről. Mutatkozzatok be egymásnak, írjatok magatokról. Több ötletem nincs. Ez szerintem biztos módszer és nem égő. Nagyon is imponáló annak, AKI szeretne barátkozni. Sok sikert.

2018. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Köszönj neki, majd kérdezd meg,hogy hogy van,jól telt-e a napja. Ha teljesen idegen,akkor írd meg neki,hogy reméled,hogy nem zavarod,azzal,hogy ráírtál. Használj néha egy-egy mosolygós smileyt. Ha visszaír,írd meg neki,hogy milyen okból vetted fel vele a kapcsolatot. Pl.:semmi rosszindulatságból, csupán felkeltette a figyelmed, mert megláttál benne valami különlegeset. Ha volna kedve beszélgetni,akár élőben is,annak nagyon örülnél.

20/L

2018. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. júl. 17. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!