Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mutathatnák új dolgokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutathatnák új dolgokat neki?

Figyelt kérdés

Nos 2 hete van barátom,ma pedig este találkozni fogunk,legeslegelőször.

Nem egy méreg drága éttermi randit kell elképzelni,csak a családja szeretne megismerni, szóval egy vacsorára lennék meghívva, utánna pedig már csak együtt lenni,mivel ott alszom.

Szeretném ha nem gondolna egy semmitse tudó lánynak, mit mondjak,mit mutassak neki,ami számára "újnak" hangzik?

Nem szeretném ha egy buta libának gondolna, még legelső beszélgetésünk során írta,hogy szereti ha egy lány megtanítja új dolgokra,okos, szép stb stb,és ezen az "új dolgok" szavai láttán megakadt a szemem.

Mégis mire gondolhatott?

Tudni kell rólam hogy nem egy tökkel ütött tini rib**c vagyok,aki azt se tudja a seprűt hogy vegye a kezébe, azon kívül pedig iskolában is jó tanuló vagyok.

Valami tippek? senkitől nem tudtam megkérdezni, úgyhogy hát gondoltam itt kérdezem meg.

Nem szeretnék unalmas lenni számára,tudom,az hogy mi lessz az jön magától (most nyilván első alkalomkor nem fekszek össze vele, pláne úgy, hogy csak 16 éves vagyok)

Mégis mit érthetett az *új dolgok"alatt és mit csináljak, hogy ne legyek unalmas, inkább egy szórakoztató társaság?



2018. júl. 22. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Most találkoztok elsőnek, és azonnal a szüleinek mutat be. Ráadásul nála is alszol 2 hét chat-elgetés után. Legelső (!) találkozás most fog megesni. (!) És 16 éves vagy. Jól értem?


Amúgy meg nem akarom leírni, hogy vajon mire gondolhatott "új dolgok" alatt, mert nem akarlak megrontani.

2018. júl. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha gondolod meg tudom mutatni, hogy hogyan kell differenciál-egyenleteket megoldani a green módszerrel, az biztos új lesz neki.
2018. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Minden esetre az ige ragozáson átfuthatnál előtte.
2018. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem mennék bele, hogy szerintem ez egy picit meredek első talinak... Szerintem nem kell ezalatt rögtön valami erotikus dologra gondolni. Érthette úgy is, hogy megtanul szeretni, vagy sütni :D

Fogalmam sincs, de az éjszakára nézve, eszedbe se jusson olyat tenni, amit nem szeretnél a barátod nyomására. Bármikor haza lehet menni :) 18/L

2018. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te aztán nehezen kapható lány vagy. 2 hét után együtt aludni? El sem engednelek...
2018. júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Synesztro ***** válasza:
Csak mondom, ha az én lányom lennél, el sem engednélek ott alvásra még. 16 évesen talán még "nem kéne". És azt már most mondom neked, lehet hogy nyers, de őszinte leszek. Azt mondod, hogy vág az eszed. Egy srác 2 hét írogatás után, elvisz a szülei házába, hogy ott aludj. Szerinted mit akarhat majd az éjjel? Monopolizni? MEG AKAR D.GNI! Ha eddig még nem esett volna le. Az most mellékes, hogy milyen hévvel, de az este folyamán TUTI BIZTOS hogy megpróbál minimum megcsókolni, és ha hagyod akkor onnan tovább a vízszintig. CSAK TE! döntöd el, hogy engedsz e neki, vagy sem. Nem eltántorítani akarlak, menj csak el nyugodtan, nem kell ezt felfújni, vagy megilyedni, de amit nem akarsz, azt nem teszed meg, max hazamész. Ha pedig megteszed, legalább a védekezésre szánjatok egy kis észt, és nem lesz gond.Ennyi.
2018. júl. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!