Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki tetszik de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik de már nem egy suliba járunk Hogy kéne kezdeményeznem? Többi lent 14/F

Figyelt kérdés

Na szóval. Az a lényeg hogy van egy lány akivel egy suliba jártam,sőt évfolyamtársak voltunk de elment hatosztályos gimibe.

Ez a lány tetszik nekem kb fél éve.

Egy időbe elég sokat beszéltünk facen. Csak ugye akkor még hiába tetszett nekem nem mertem úgymond kezdememényezni mert azt gondoltam nincs nála esélyem(amúgy így utólag belegondolva volt). Na és az lenne a kérdésem hogy hogyan kéne ráírni és újra beszélni vele?

Válaszokat előre is köszönöm. Bocsi ha kicsit hosszú lett. :D


2017. júl. 10. 02:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Így könnyebb helyzetbe vagy, hogy már régebben jóba voltatok. Írjál rá, hogy milyen rég beszéltünk már, tedd fel a kötelező hogy vagy, miújság, hogy megy a suli kérdéseket. Ezek után pedig mikor már benne vagytok a dumálásba, kérdezz rá hogy nincs-e kedve találkozni. Ha elmegy, sínen vagy.
2017. júl. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Uhh nagyon köszi a gyors választ

Rájöttem hogy valami nagyon fontosat nem írtam bele(bocsi késő van)

Szóval egy haverom miatt össze vesztünk és le vagyok neki tiltva és azóta nem -beszéltük meg ezt az egészet.

2017. júl. 10. 03:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ha letiltott, akkor sehogy sem tudsz ráírni. :D

Kérj meg valakit, hogy írjon rá, hogy megszeretnéd vele beszélni, tehát oldja fel a tiltást. 15/F

2017. júl. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha letiltott, akkor csinálj egy másik facebookot és arról irj rá.
2017. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A 3-mas javaslata lesz.
2017. júl. 11. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!