Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok a bőrhiba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok a bőrhiba mennyire okoz gondot? Nagyon nagy hátrány? 16/F

Figyelt kérdés
Van pár pattanás az arcomon,sok kicsi ami 1-2 méter távolságból nem is látszik és 3-4 varrat a nagyobb pattanásokból.

2018. júl. 23. 20:11
 1/7 anonim válasza:
100%

Hát, nekem tetszett már meg úgy srác, hogy az egész arca ilyen nagyon durván heges volt(pattanás volt gondolom, de tényleg durván). De, alapból meg szimpatikus arca volt, meg testalkatra is férfias.

Edz, sportolj, egyél egészségeset, a hajad legyen tiszta és a bőröddel is próbálj meg foglalkozni (min. vízzel megmosni reggel-este.) és ha ezek ellenére pattanásos vagy, nem hiszem, hogy összedől a világ, ne aggódj rajta :)

+Valamelyik fiú osztálytársamnak van még sok pattanása, de mostanában elég jól van vágva a haja, szerintem sokat segít, ha a hajaddal tudsz valamit kezdeni, hogy jól álljon :)

Illetve: [link]

Egy fiúnak a belseje, viselkedése, kiállása fontosabb mint a külseje, szóval ne korlátozzon a bőröd állapota. Segíteni tudsz rajta kicsit, és ennyi.


18/L

2018. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már, kit érdekel néhány pati. Teljesen normális dolog, nem leszel ettől emberileg kevesebb
2018. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász rendbetesz. Nekem ocsmány volt az arcom, és kaptam gyógyszert és gyönyörű lett.
2018. júl. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszed nekünk nincsennek bőrhibáink?

Nagyon sok lánynak van. Köztük nekem is ami őrületbe kerget de ha elkezded megfelelően kezelni le fog tisztelni.

2018. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*tisztulni
2018. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs vele, ha próbálsz tenni ellene úgysem maradnak ott örökké :) Meg amúgy szerintem inkább látszódjanak a srác pattanásai, minthogy lealapozózza az arcát.
2018. júl. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget mindenkinek! :)
2018. júl. 24. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!