Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az miért baj ha egy végzős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért baj ha egy végzős gimnazista és egy elsős gimis randizik?

Figyelt kérdés

Azt hiszem Amerikában vannak a Seniorok (végzősök) és Freshmenek (elsősök) és sok videóban hallottam, hogy SOHA ne randizzatok végzősökkel kisebb lányok. Most megyek gimibe és nekem is mondta pár ismerősöm, hogy nehogy végzős vagy idősebb sráccal kezdjek ki. Ez miért baj? 3 év ennyit számítana?

Válaszokat előre is köszi!



2018. júl. 26. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, nincs kőbe vésve hogy csak korodbeliekkel szabad összejönni. Azza lfoglalkozz aki szimpatikus és ennyi :) Amerika annyiban más, hogy bizonyos államaiban más a beleegyezési korhatár.
2018. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legnagyobb marhaságok egyike.

Hogy sokan miért vélekednek mégis így, azt lehetne boncolgatni, de soha nem valami ésszerű okok, inkább holmi felszínes szterotípiák állnak emögött.

2018. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MessorKing18 ***** válasza:

Ez marhaság.

Az exem és köztem is 3 év van

sőt anyám és apám között is 3 év van

2018. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsős csávók terjesztik, hogy több csaj jusson nekik:D
2018. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nem baj.jo dolog érhető.24/F
2018. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mert az elsős gimis lányról sokaknak egy kislány jut eszébe, ami "nem passzolna" egy érett nagyfiúhoz. Illetve csak egy évet legetnének nap hosstakat efyütt. A fiú utána megy egyetenre, dolgozni, várnia kelk 3 évet a lányra. Sztem badarság.
2018. nov. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!