Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány nem like-ol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem like-ol facebookon az egyértelmű nem?

Figyelt kérdés
Én like--om pár képét kírását erre ő nekem semmimet nem like-olja.
2018. aug. 9. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

De miért a lájk számít?

Vannak akik lájkolósak (vagyis úgy mutatja ki, hogy tetszik neki az illető)

De vannak olyan fajta emberek akik nem lájkolnak (nem lájkokban mutatják meg, hogy egy adott ember tetszik nekik)

Miért ennyire nehéz valakinek elmondani, hogy szimpatikus/bejön neked?

Lehet nincs önbizalmad vagy netán sokat csalódtál, és? Nekem sincs önbizalmam és nagyon sokat csalódtam mégis próbálkoztam és én inkább elmondtam, mert nem jött volna rá az illető és van ami sikerült is.

Igaz tini vagyok, de engem az ilyen nagyon idegesít, hogy jaj lájkoljunk, hátha vissza lájkol és akkor kapcsolatban is lehetünk, de ez nagyon ovis szintű viselkedés.

Legyen farkad, mond meg neki.

2018. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Az nem valami etalon hogy az embernek bármit is like-olnia kell facebookon, és ha nem teszi az gáz.
2018. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De épp ez az like-al a kedvelését, tetszést fejezi ki.


Elmondtam mit érzek, de azóta is fogom a fejem, miért csak játszott velem. Mire volt ez jó...

2018. aug. 9. 21:58
 4/13 anonim ***** válasza:
A like hiánya viszont nem fejez ki semmit, mivel az nem egy aktív cselekvés.
2018. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ember?

Nehogy már a like számítson....ez nagyon szánalmas.


17/L

2018. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%

Ha nem like-ol akkor szóba sem állnék vele.. Mit képzel? Én like-olom ő meg semmit sem tesz meg? Ha pl van egy 10/10 csaj fullos bige minden én szétkúró likolom ő meg semmi akkor offos, megy a lecsóba. Még ha be is jövök neki meg minden áhh

dobd ki a bigét am

2018. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Erről van szó utolsó!


17L miért tagadod, ha tetszik egy srác akkor halálra like-olod?

2018. aug. 9. 22:12
 8/13 anonim ***** válasza:

LOL.

Nincs olyan srác aki jelenleg tetszene, de mégha tetszene akkor se "lájkolgatnám" valószínüleg mert nem sokat járok fel Facebook-ra, max híreket olvasok ott...

17/L

2018. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ja szóval árnyék vagy, megértem... Én is az voltam sokáig...


De aztán 1-2 hónapja jött nyáron egy lány aki elcsavarta a szívem és teljesen megváltoztatott, és akkorát zuhantam amit soha nem gondoltam volna, elején minden rendben de mikor eljött az idő akkor teljesen megváltozott...

2018. aug. 9. 22:26
 10/13 anonim ***** válasza:

"Árnyék vagy" XD

Ja mert aki nem face-n éli az életét az árnyék.

2018. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!