Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem, ha egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha egy olyan lánnyal csókolóztam, akiben nem vagyok biztos?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a ssgítségetekre lenne szülségem, sosem voltam még hasonló gáz helyzetben.


16/f vagyok, egy lánnyal interneten beszélgettünk, majd megbeszéltük, hogy találkozunk. A találkozásnál minden tök jól ment, aztán hírtelen megcsólolt. Életem első csókja volt, leblokkoltam, és csak mikor vége volt, akkor realizálódott bennem hogy mi is történt. Nagyon nem számítottam rá.

Majd elkísértem egy darabig a lányt, és az úton többször is csókolóztunk, mindig ő kezdeményezett.


Na és akkor az a baj, hogy ennyi idő alatt el sem tudtam dönteni, hogy mit érzek iránta.. arra gondolok mivel ennyi idő, valszeg csak barát..


És ez nagyoon roossz. Nagyon szerettem volna már csókolózni, nagyon önbizalom hiányom volt ematt, és féltem tőle.. most hogy meg volt, nem tudom mit csináljak.


Beszélni szeretnék a lánnyal, hogy ez nekem még kicsit korai (van egy lány, aki amúgy is tetszik nekem eléggé), és még ő sem tette magát teljesen túl az előző pasiján..


Kérlek titeket, ne mondjatok semmit, tudom hogy hülye voltam, de ami történt megtörtént.. a lány viszont iszinyatosan kedves, egyántalán nem szeretném megbántani és bunkónak látszani, mit kéne neki majd mondanom?


Remélem érthető volt mindenkinek mi a problémám és hogy tudtok majd segíteni.. a válaszokat pedig előre köszönöm!



2018. aug. 14. 02:29
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

"Beszélni szeretnék a lánnyal, hogy ez nekem még kicsit korai"

Pontosan ezt. Megmondod neki, hogy számodra ez túl gyors volt. Ha pedig idővel tisztázódnak benned/bennetek az érzelmek, akkor az szerint döntesz. Maradhattok barátok vagy akár lehet belőle kapcsolat is. Ez persze tőle is függ.

Remélem jól értettem s tudtam segíteni.

2018. aug. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A felállás, van egy lany aki lesmarolt es valoszinű tetszel neki, neked egy masik tetszik nos eddigi tapasztalataim szerint inkabb valaszd ezt akivel talalkoztal mivel a masik ha szakitason van tul akkor csak havernak fog tekinteni es csak azert kellesz majd neki, hogy atveszelje a szakitas utani időszakot de persze ezt pozitivan fogod megelni de abbol a kapcsolatbol nem lesz semmi, ahogy tulteszi magat a dolgokon ugy maris talal egy masikat maganak es jön a sablonos szöveg: de hisz mi csak baratok voltunk, ezt te sem gondoltad komolyan, hogy mi ketten ha ha ha stb . Ugyh időt es energiat megsporolok neked, hagyd a fenebe a szakitas utani csajt hiaba tetszik de az nem fog összejönni, a samrolosat meg fogod sajnalni, hogy nem jöttel össze vele. Nekem mindegy ha akarsz kajtathaszt utana sajat bőrén tanul az ember meg fiatal vagy ugyh ugysem hiszed el amit irtam de par pofara eses utan rajösz te is.
2018. aug. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
kérdés alapján azt hittem, abban nem vagy biztos, hogy lány. ennél még mindig jobb helyzetben vagy :D
2018. aug. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Ne legyél hülye... 16 évesen ideje golyókat növeszteni kisfiú.


Ha most elengeded azt a lányt, akivel randiztál később bánni fogod.

Majd jössz ide fél-egy év múlva sírni, hogy jajj nem kellesz senkinek, stb.

Hidd el ha a másik lány nem tette túl magát az előző pasiján, akkor igazából nem is akar veled lenni. Tipikus, nem konkretizáló lekoptatási szöveg.


Amúgy meg miért sírsz? 16 évesen.. első randi és csók? Ez olyan nagy szám?

Ezen vagy kiakadva? Örülnél inkább neki, mint a tejbetök.


Az élet adott neked egy esélyt, erre mint egy kislány sírdolgálsz és nem tudsz élni a lehetőséggel....

Komolyan mondom...

2018. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, akkor valószínüleg rosszul írhattam, az a lány aki nekem tetszik, még sosem volt pasija. Akivel csókolóztam, annak volt!

És ez hülyeség számomra hogy növesszek golyókat, éljek a lehetőséggel, meg hasonlók.. pont ez a lényeg, hogy az is benne van a pakliban ezzel a lánnyal, hogy csak azért ilyen rámenős, hogy elfelejtse a szakítását (Ha nincs ló, jó lesz a szamár is alapon).

A másik pedig hogy míg nem jöttem rá, hogy egyántalán nekem bejön-e, még csak nem is tudok mit kezdeni ezzel így.. én nem az a tipikus mai gyerek vagyok, aki összejönne csak úgy bárkivel, hogy aztán együtt legyenek max pár hónapig aztán szevasz!

2018. aug. 14. 09:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát elég bunkó dolog volt ez a váratlan csók, pláne hogy ő a lány. Ezzel kellemetlen szituációba hozott téged. Ahogy te is írod, szerintem is csak barát. A csók miatt merült fel benned, hogy esetleg többet érzel, de szerintem szó sincs erről. Tényleg szólj a lánynak, hogy neked ez így mégsem fog menni.
2018. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd azt a lányt. Mondd meg neki, hogy nem megy neked ez az egész. Mondd el neki amit írtál, hogy úgy érzed nem heverte ki a barátját, nem szeretnél pótlék lenni. Meg különben is gyors ez neked. Egyszer élsz te is! Próbálj nyitni a másik lány felé. Nem szabad leláncolnod magad egy olyan emberhez akivel nem érzed jól magad.
2018. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!