Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randi gipszben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi gipszben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel személyesen csak látásból ismerjük egymást, de az utóbbi időben nagyon sokat és nagyon jókat beszélgettünk, megismertük egymást, és szerintem mindkettőnk részéről alakulhat belőle valami. Elhívtam a városba sétálni, lehet, hogy beülünk valahova, vagy mozi, talán állatkert.

Viszont múlt hónapban eltörtem a lábam, ezért be van gipszelve és mankóval közlekedem. Természetesen tud róla, és így is kb akárhova tudok menni vele, nem nagyon akadályoztat semmiben. De mégis valamiért kellemetlen, hogy így kell lennem, gáznak érzem.

Volt valaki hasonló helyzetben? Esetleg randizott gipszben? Tudtok valamit tanácsolni? Remélem azért jó lesz, még így is.


2018. aug. 14. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj ilyenen, ugyan már. :)
2018. aug. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egyátalán nem gáz! Sőt, mint hátránya, úgy előnye is lehet a dolognak. Sok vicces helyzet is kialakulhat belőle, ami majd oldja a hangulatot. Azért én azt javaslom jobb ha nem mászkáltok annyit. A lábadra is figyelj oda. Egy biztos, ez egy emlékezetes randi lesz :) Szurkolok neked! Csak magabiztosan :))
2018. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Drága barátom, mi a sürgősségi osztályon ejtettük meg az első randit mert a barátnőm allergiás rohamot kapott egy rovarcsípéstől otthon :-D Majd bicegve kisétáltunk a Tiszapartra Szegeden, és az állatkertbe is benéztünk. Beszéljétek meg hova szeretnétek menni, és ahhoz alkalmazkodni.
2018. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!