Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csókolózás előtt mit nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás előtt mit nem szabad enni/inni? 17L

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már párszor találkoztam jól megvagyunk de eddig csak szájra puszi volt

Ha lesz csokolozas nem akarom azt hogy a szám fura szagú legyen xdd nagyon gaz erről beszélni de mégis

Rágó? Mit nem ehetek aznap?

Reggel mosok fogat, délután találkozunk és eszünk is majd, előtte is megmossam meg 1x?

Éves után ragozzak?

Tejes italt ne igyak?

Bocsánat ezért a hulye kérdésért de nem akarom hogy bárkinek is kellemetlen legyen

Azért is kérdezem mert pl egyszer egyik barátnőm nagyon közel jött és nem tetszett a lehellete meg itthon is

Ezek max 3x fordultak elő de nem szeretném hogy velem ilyen történjen

Köszönöm előre is



2018. aug. 18. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom csapjál be előtte egy jó fokhagymás lángos aztán rajta

Ha utánna is kellesz a srácnak akkor tudható hogy ő az igazi xD

2018. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Főleg hagymát nem érdemes.


Illetve az édes dolgok, bármilyen szénhidrát alapú kaja, mindig jobbá teszik az általános szájszagot. Aki kevés szénhidrátot eszik, annak büdösebb a lehelete.

2018. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még az előzőhöz: a tejtermékeknek sincs túl jó szaguk más szájából, de egyébként a legegyszerűbb fogat mosni mielőtt találkoztok. Én így szoktam.
2018. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Én gyűlölöm a frissen mosott töményen mentolos száj ízt.
2018. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát oké köszönöm :D

Nem akarok foghagymás szájjal oda menni vagy előtte hagymás ételt enni de full mentolos se lesz :D hanem olyan természetes

2018. aug. 18. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Omg 😂😂😂 bolhából elefántot csinálsz 😂 nem kell ezen annyira agyalnod.Hidd el,azért fogod elbaxni mert túlkomplikálod az ügyet.Ha egyszer szeret téged a pasid akkor elfogad téged úgy ahogy vagy..legyen az kellemes mentolos lehellet,vagy akár cigis vagy foghagymás-átmeneti..Szóval ne parázz annyit ezen a semmiségen
2018. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kávé is rossz lehelletet okozhat.
2018. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Füstöltkolbászt és fokhagymát szalonnával. A többi mehet.


F

2018. aug. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm 😂

Nem volt semmi szerintem jó volt

És nem ettem semmi olyat meg mostam fogat előtte de ittam 2 teát nemtudom az baj e

Remelem nem volt rossz

2018. aug. 20. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!