Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első csók?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csók? Hogy csókoltátok meg először?

Figyelt kérdés

Srác vagyok. Érdekelne hogy hogyan csókoltátok meg előszór a kiszemeltetek :D

Milyen volt?

Mennyire izgultatok?



2018. jan. 31. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Húúú. Hát én nagyon izgultam. Amíg vártam a csajra chateltem egy barátommal, hogy hogyan csókoljam meg. Majd a moziban, a film végén megcsókoltam lányt. Most nagyon rossz vissza emlékezni erre, de akkor nagyon imádtam (igazából a szemem is nyitva volt, nem tudom mit élveztem ezen ennyire). Majd elmentünk sétálni és még kétszer megcsókoltam. 2 hónapig voltunk együtt.
2018. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első csókom nem a kiszemeltemmel történt.

Egy buliban volt egy sráccal, aki erősen nyomult rám, nekem meg eléggé bejött és lekapott, aztán később rájöttem, hogy milyen és ott hagytam pár óra csevegés után.

Ilyen még kétszer történt velem és negyedjére már egy olyan pasival csókolóztam, aki már azóta a párom.

Vele meg eléggé érdekes volt, mert elmentünk randizni és a randi végén elkezdett velem hülyülni úgy, hogy már megvolt a megfelelő pillanat, hogy megcsókoljon, de elfordította a fejét, aztán kb a harmadik ilyennél meguntam, magamhoz rántottam és lekaptam.

Azóta együtt vagyunk.

2018. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!