Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mutat érdeklődést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutat érdeklődést felém?

Figyelt kérdés
Randizom egy fiúval, az elején jól kijöttünk, de idővel azt vettem észre, hogy csak én hozok fel témákat és én kezdeményezem a beszélgetést is. Amikor nem találkozunk, általában beszélgetünk facebookon is és ott is csak én érdeklődöm vagy dobok fel témákat. Gondoltam, hogy nem érdeklem már ezért írtam neki hogy ezt hagyjuk, mert úgy vettem észre, hogy nem érdeklem. Szinte könyörgött, hogy ne hagyjuk ezt abba, mert nagyon kedvel.
2018. aug. 20. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled őt igazán.
2018. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pusztán csak lehet van benne némi arrogancia

Vannak ilyen fajta fiúk

Akik olyan természetesnek veszik hogy vagy mellettük és semmi féle erőfeszítést nem tesznek vagy semmilyen érdeklődést se mutatnak pedig bejön nekik az adott lány csak valahogy mégse képesek kimutatni mert tudják hogy bármi van ott van nekik a csaj

Nem feltétlen jelenti hogy nem érdekled

Bár én biztos hogy komolyan beszélnék vele hogy akkor ő most mit is akar

Hogy ne beszéljetek el egymás mellett

2018. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez van most velem is.:( Nem is értem...
2018. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ismerem a sracot, nyugi nem fog megvaltozni
2018. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!