Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdeklődést mutat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklődést mutat irántam?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, nem osztálytársak, csak évfolyamtársak vagyunk. Igazából már felfigyeltem rá egy ideje, de az volt bennem, hogy olyan népszerű, miért kelteném fel pont én az érdeklődését. Nem valami sokat szoktunk találkozni, max néha összefutunk a folyosón vagy nagyszünetben. Néhány napja vettem észre, hogy mikor kimegyünk az udvarra, néha néha (kb. Alkalmanta 3-4-szer) a szemem sarkából látom, hogy a tekintetem keresi. Szerintetek ez jelent valamit?

2016. jan. 25. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
hat attol fugg milyen tavolsagra van kikkel ha a haverjaival van messze akkor csak azt beszelhetik kb h ki kit és mennyire fektetne meg ha közel van és egyedül van akkor bőven benne van a pakliban hogy érdekled
2016. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen :)

De kérd a barátnőid megerősítését, hogy ők is így látják e :) de szerintem mindenképpen jelent valamit :) észre vett! 😉

2016. jan. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Amúgy meg a haverjával szokott dumálni, aki amúgy nagyon rendes, nagyon régről ismerem.
2016. jan. 25. 23:31
 4/5 Egyenes út ***** válasza:
Szia!Azóta van valami fejlemény a fiúval?És sok barátja van akivel beszélget?:)
2016. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Egyenes út ***** válasza:
Hány évesek vagytok?:)
2016. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!