Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar megcsókolni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar megcsókolni a lány? Már nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Tegnap és tegnapelőtt randiztam egy lánnyal parkban.Igazából többször kavartunk már és egyszer volt egy ilyen kapcsolat szerűségünk ami 1 hónapig tartott. Azt mondta akkor nem áll készen rá. Tegnapelőtt volt újra az első randink parkban. Jól éreztük magunkat, adott egy szájrapuszit. Tegnap este volt a 2. randink ugyanúgy parkban. Nem éreztük annyira jól magunkat, mivel én 8 órán keresztül mem ettem semmit és nagyon fáradtan mentem randira. Fényképezkedtünk, ölelkeztünk, puszilgattam mindig, ölemben is ült, de amikor megróbáltam megcsókolni mosolygott mindig egyet és elfordította a fejét. Nem értem mi a baj. Igazából én nagyon sokat szeretgetem és rámszólt hogy őt ez zavarja. Ma lesz a 3.randink és ez lesz az első amit nem fogok csinálni, hogy minden percben ölelem. Amikor ültünk engedte a kezét is hogy fogjam, de séta közben nem engedte. És ugye mindig padon ülünk és elég sokszor megesik hogy nem tudunk mit mondani egymásnak, meg nem tudunk mit csinálni. Ez szerintem a fáradtság miatt van így hogy nem működik rendesen az agy és nem jut semmi eszembe. Mit gondoltok erről az egészről?
2018. aug. 22. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj neki több időt
2018. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Adok de mennyit?
2018. aug. 22. 12:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Megvan, tudom mi a baj.. Túlságosan rágörcsölök arra hogy nekem őt szeretgetni kell minden percbe. Annyira kívánom annyira vonzódom hozzá,hogy az ilyen beszgetések háttérbe szorulnak. Az érintkezést teszem előtérbe.Még ha 3 órán keresztül hallgatunk is, de legyen a karjaimban és csókolhassam. De ezt nem szabad kimutatnom, mert ez zavarja és túl rámenős vagyok így. Tuti látszik rajtam hogy én mennyire görcsösen akarom őt csókolni.
2018. aug. 22. 13:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeret nyilvános helyen enyelegni. Sőt, valaki nem nyilvános helyen se szeret. Vannak romantikus és kevésbé romantikus emberek. Lehet, hogy mondjuk beszélgetned kellene vele ilyen dolgokról, és akkor máris megtudnád, ő hogyan vélekedik erről és miért nem akarja.
2018. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi leeeett :DD
2018. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit lehet csinálni egy csendes parkban hajnali 1 órakor? Amikor egy lélek sincs az utcán. És nagyon kínos ha elhallgatunk. Ma csak ilyen későn tudunk talizni
2018. aug. 22. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem tudja teljesen eldönteni, hogy mit is akar igazából. Én már jártam hasonlóan, hogy engedett mindent, csókot is, de néha volt hogy elrántotta az ajkait. Aztán kiderült hogy velem csalta így a barátját (bár szex nem volt, csak tapi, de szerintem ez már mondható egyértelműen megcsalásnak).

Lehet az van, hogy így próbálja feloldani magában a kognitív disszonanciát, hogy van amit enged, de valamit nem akaródzik.

De ne így legyen egyébként, remélhetőleg nem ez a helyzet, ezt csak azért írtam, hogy nem kizárt egy ilyen eshetőség is, ami megmagyarázná a dolgokat.

2018. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma este minden jól ment, sokkal jobban mint tegnap mivel többen voltunk. Ma pont úgy csináltam hogy ahogy megigértem hogy nem lesszek rámenős. Ő nagyon bújós volt mindig jött oda hozzám hogy karoljam át, ült az ölemben is, csók még mindig nincs de nekem az ilyen összebújás is nagyon jól esik. Ugye ebből nem lehet hogy csak barátként néz rám?
2018. aug. 23. 04:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!