Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem értem őt, most le akar rázni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem őt, most le akar rázni?

Figyelt kérdés
Nemrég volt első randink, én jól éreztem magamat vele és elvileg ő is. Randi után azonnal ő hozta fel a következő helyszínét és meg is beszéltünk egy időpontot. Na ezt a randit egy elég nevetséges indokkal "elhalasztotta". Azóta néhányszor írtam neki, de alig-alig tudtunk beszélni, pedig előtte órákig is ment. Ő egyáltalán nem keres engem azóta, de nem értem minek akart második randit akkor? Most csak szórakozik velem? Egyszerűen csak le akar rázni?

2018. aug. 25. 20:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 20F ő pedig 19L
2018. aug. 25. 20:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet azt hitte hogy majd veled ágyba mehet,vagy hogy majd lesz valami akció.

De az is lehet hogy csak játszott veled. Nem lehet tudni..


19L

2018. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem merte mondani, hogy nem akar több randit, ezért kicsit kamuzott. Ne keresd őt többé, és ennyi. Nem kell mellre szívni, de sajna nem mindenki képes megmondani, ha valamit nem akar. Meg amúgy is van még hal a tengerben.
2018. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, 19L eléggé beszűkülten tekint más lányokra... :D Kedves válaszadó legyél már megértőbb másokkal és ne ítéld el őket csak azért, mert TE olyan vagy. :D
2018. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem én, de minden annyira tökéletesnek tűnt, aztán jött a kifogás és semmi. Az fáj a legjobban, hogy nem tudom mit ronthattam el. Elég nehezen nyílok meg másoknak, de neki sikerült és most ezt kapom. Ezek után még nehezebb lesz bárkinek is megnyílni... 🙁
2018. aug. 26. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!