Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mik azok a tulajdo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik azok a tulajdonságok, amiket lehet dicsérni egy lányon?

Figyelt kérdés
Pl egy randin vagy akár egy random találkozáson, ahol éreztetni akarom vele hogy bejön.

2018. aug. 22. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Pl elég annyit mondanod hogy csinos, de ha jobban bele akarsz menni, akkor a haját, leginkább a mosolyát, vagy a ruháját, nyakláncát, stb.
2018. aug. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens, kedves, empatikus, fontos neki az egészség...
2018. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, külsőleg amit én írtam, belsőleg amit a #2:)
2018. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szeme, haja és frizurája külön, jól áll rajta az a cipő, kalap, milyen jól mutat jól fest rajta ez a szín (ű ruha)


(Amúgy nemtom.)

2018. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :D
2018. aug. 23. 00:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Körmét nemtom mennyire,viszont ha megfogod a kezét,és olyan bársonyosan puha a bőre, vagy szépen ragyog; vagy pl az ajka, hogyha már odajuttok, hogy pl meg akarod csókolni


Valaki egyszer írta, hogy nem konkrétan az adott ruhadarabot dicséri pl, hanem , hogy milyen jól áll rajta az a póló, cipő, nehogy azt higgye, hogy csak a konkrét testrészre összpontosít, vagy valami.

2018. aug. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
*bár a kis finom ajkait megjegyezni lehet, hogy túlzás már, szal lehet nem cool minden, amit írtam
2018. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat kicsit tulzas:))
2018. aug. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A haját, a szeme színét, a mosolyát, ha valamitől zavarba jön, mondd neki, hogy tetszik ahogy elpirul, vagy egyszerűen csak annyit, hogy csinos.

Esetleg elmondhatod neki, hogy kellemes a hangja, vagy hogy nála jobb beszélgetőpartnert nem ismersz, stb. Nekem ezek jönnek be.:)

2018. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tapados nacit a fiun , a szép szemöldökét, stb
2018. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!