Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki nekem bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nekem bejön és szerintem én is neki, de én miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

A suliból ismert engem és írt nekem hogy találkozunk e, akkor csak ismerkedtünk aztán még párszor találkoztunk és előtte utána mindig megölelt. Legutóbb már ő randinak hívta és akkor is ölelés volt. A végén szerintem meg akart csókolni de én nem hagytam.. pedig amikor vele vagyok azt várom mikor csókol már meg és amikor arra kerül a sor egyszercsak olyan fura érzésem van. Eddig nem igazán volt komoly kapcsolatom és nem tudom mit tehetnék hogy ne féljek?

Én amúgy nagyon nehezen engedem közel magamhoz az embereket.

Én 16/L ő 18/F



2018. szept. 2. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi ez egy természetes dolog,hogy félsz az első csóktól. Szerintem ne görcsölj ennyire rá a dologra,csak érezd jól magad vele. Mondd meg neki,hogy te nehezen engedsz akárkit magadhoz közel és a csókkal még várjon kicsit. Hidd el,érezni fogod mikor kell elérkeznie nem kell sietned semmivel csak amikor már úgy érzed.
2018. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!