Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehet ciki/kellemetlen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet ciki/kellemetlen?

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj aki nagyon tetszik és szerinten én is neki,már beszélgetünk egy ideje és nemrég kiderült hogy ő rokona az én unokatestvéremnek. Szóval vannak anyukámék ketten testvérek,anyukám testvérének a férje (tegyük fel) Tóth XY és neki van egy lánya Tóth YX aki az én unokatestvérem és neki ez a csaj aki nekem tetszik ő is Tóth vezetéknévre hallgat és az én unokatestvérem kb 2-3. unokatestvére. Szóval szerintem ez picit kínos lenne ha összejönnénk vagy nem?
2018. szept. 8. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvesztettem a fonalat.
2018. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem a csaj aki tetszik az 1 unoka tesód 2.-3.unokatesója .Szerintem nem anyira ciki mert távopabbi rokon de azért ciki
2018. szept. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így ahogy a második mondja.
2018. szept. 8. 09:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem vérmérgező a kapcsolat, addig semmi baj. Márpedig ez nem az lenne.
2018. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az anyukád testvérének a ferjenek rokona, akkor neked vér szerint nem az a csaj.
2018. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érten én hogy nem vérfertőzés meg így csak hát nem lesz ciki ha mondjuk bemutatom anyáméknak?
2018. szept. 8. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez mar nem szamit gaznak, oké, hogy rokonok, de ilyen távoli rokonnal pl a vérfertőzés nem all fent.
2018. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!