Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívott, de nem keres?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott, de nem keres?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy lány, aki elhívott egy kiállításra, mert hallotta közös ismerősöktől, hogy én is megyek. Mondtam neki, hogy én már lebeszéltem mással és ő is nagyon várja, itt annyiban is maradt az egész. Közös ismerősömtől hallottam, hogy ezen nagyon felháborodott a csaj(nem hiszem hogy hozzá lenne szokva az elutasításhoz, szép lány), úgyhogy másnap elhívtam, hogy találkozhatnánk és bele is ment. Viszont ő nem keres, eddig se keresett. Szerintetek fölöslegesen készülök randira, csak egy szimpla hétvégi unaloműzésként tekint rám? Vagy majd kiderül a találkán?


17F-16L



2018. szept. 11. 09:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Messenger beszélgetés közben se túl érdeklődő, bármit kérdezek.
2018. szept. 11. 09:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem ilyen bosszúállásról van szó xd

Ő elhívott te elutasítottad

Te elhívtad és most Ő utasít el

2018. szept. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Hat mar nem azert de miutan elutasitottad mas miatt ne vard hogy meg o keressen vagy erdeklodjon feloled. Nem jo erzes am egy lanynak mikor nagy nehezen mert kezdemenyezni erre elutasitast kap. Ugyhogy csodat ne varj tole.
2018. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert mertem elmenni egy barátommal, akivel már 2 hete terveztük és már a jegyeket is megvettuk?
2018. szept. 11. 17:22
 5/5 Majomka69 válasza:
szerintem ne foglalkozz vele... ne hogy már azt higyje hogy ő kakálta a spanyol viaszt..
2018. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!